Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mire gondolnátok ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok ilyenkor?

Figyelt kérdés
31 évesen kimentek cigizni miközben a barátnőtökkel állítólag közösen kellene sütnötök, és ezt ő akarta, de mindig kijárt bagózni, és egyik alkalommal vitte a telefonját, és mondta, felhívja az anyukáját. Igaz, az anyja abban az időben már aludni szokott, és sose csinált ilyet. Utána már a mosdóra is vitte magával. Amúgy az anyjával nem szoros a kapcsolatuk...
2013. okt. 4. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmire sem gondolnék. Meg bizonyosodnék róla, hogy tényleg az anyjával beszél-e vagy esetleg mással.

Ha megbizonyosodtál róla, hogy nem az anyja, akkor amikor bejön a cigizésből, mond azt, hogy: Szivem, az anyád keresett, csak a te telefonod foglalt volt!


De ezt CSAK a megbizonyosodás után.

Ha őszinte elmondja, ha nem és ismered, akkor úgy is észreveszed, hogy nem mond igazat.

2013. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én nem tudtam az anyja számát. mikor megkérdeztem mi volt, mit beszéltek, annyit mondott, hogy semmi különös.
2013. okt. 4. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!