Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg akkora probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg akkora probléma, hogy én is eljárok bulizni?

Figyelt kérdés
Barátom mindig a haverjaival meg én nem vagyok az a bulis fajta, áprilisba rúgtam be életembe másodszor nagyon az első meg 17 évesen volt szilveszterkor az akkori barátommal,de ha iszok néha akkor csak mértékkel.Mostanában picit lazítani akartam,aztán haverokkal elmentünk és a barátommal összefutottam a buliban és másnap számom kért,hogy miért mentem bulizni meg ilyenek meg miért a fiú haverjaimmal bulizok..Ő meg ott taperolta a csajokat a buliban...
2013. okt. 4. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
-.- Hülyék vagytok. Miért vagy olyan pasival, aki mást taperol?
2013. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sir Sarcasm ***** válasza:
Hagyd ott, egy barom a pasid. Neki miért lenne joga más lányokat tperolni, neked meg miért ne lenne jogod bulizni? Hmm?
2013. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tini problemak... kerem a kovetkezot
2013. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hátén is ezt kérdeztem és akkor a válasz,hogy jajj részeg volt... Én is ittam de tudtam mit csinálok és még se tapperoltam mást... Most nem is beszélünk már pár napja
2013. okt. 4. 22:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Basszus baromságon problémázol, nem hogy rögtön kidobnád. Azt hiszed, más buliban nem ezt csinálja? Ja ott még csók is van, meg minden más, mert ő részeg volt..........
2013. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nincs gond belőle, akkor nem.
2013. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sir Sarcasm ***** válasza:
És az mentség, hogy részeg volt? Ha valaki részegen csinál baromságot, attól még megtette.. de ezt nem is kell magyarázni, hagyd a fenébe.
2013. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utálom az ien kamu szövegeket h most alkoholra keni... akár mennyit iszok mindig emlékszem mindenre , tudom h mit csinálok , miért csinálom . elképzelni se tudom azt a hülyeget h most annyira részeg vok h felmek egy csajhoz és lefekszünk és semmi nem emlékszunk mi ez??!?! nem értem... , és kidobnám a csávot , biztos h nem csak tipi tapi volt ...
2013. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg az a karszalag volt rajta ami azt jelentette a bulin,hogy csak szex és más semmi most tudtam meg... ki is dobtam...
2013. okt. 4. 22:59
 10/11 anonim ***** válasza:
ritka nagy görény lehet ez a csávó is, remélem egyszer az élet visszaadja neki.
2013. okt. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!