Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban és nagyon bejön nekem.még régen tudomására adtam neki ezt a dolgot de akkor visszautasitott azttán mostanába szóba került a dolog és beszélgettünk és mondtam neki h még mindig tetszik sőt talán több is és hogy nem akar e járni velem.erre nem mondott semmit igy hagytam mergint a franacba de aztán kiderült h haragszik rám amiért nem beszéltem vele egy hétig miután ezt megmondtam neki.aztán tegnap kibékültünk és azt mondta h talán tényleg járhatnánk de bizonyitsam neki h tényleg szeretem,mert neki a szavak nem elegek.Tényleg szeretem....és most itt lenne az alkalom de nem tudom h kellene neki bizoyitsam ezt a dolgot.hétfőn ünnepeljük október 6-ot a suliban és gondoltam h akkor majd valahogy valamit kéne tegyek de gőzön nincs hogy mit.segítsetek!bocs ha vannak hibák,siettem!előre is köszi

2013. okt. 5. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod milyen amikor az érzéseiddel játszik egy lány?

Most már tudod.

Egy új barátnőt vigyél október 6 ra azt érdemli.

2013. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valahol igazad van de szeretem :(
2013. okt. 5. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

pfff.. hagyd a fenébe az egészet, csak magát próbálja meggyőzni arról, hogy jó pasi vagy és jól fogja érezni magát veled...

de nem fogja, mert igazából nem tetszel neki.. legalábbis nem tetszel neki eléggé

a szerelmen nincs mit bizonyítani.. hacsak nem azt, hogy tartós!

lehozhatod az égről a csillagokat, meg vehetsz neki drága ékszereket, adhatsz neki nyilvános szerenádot.. ez semmit sem ér, ha kövi héten otthagyod...

ez nem azt jelenti, hogy otthagynád, hanem azt, hogy a szerelmet csakis idővel lehet bizonyítani.. vagyis csak akkor bizonyosodhat meg róla, hogy szereted, ha összejön veled, és még fél év múlva is ott leszel mellette békében..


viszont felvetném, hogy miért kell neked bizonyítani bármit is? ha te bebizonyítod akárhogyan, akkor elnyered a kedvét? olyan, mintha ettől méltónak találna magához... én azt mondom, hogy bizonyítsa inkább ő, hogy lát realitást kettőtök kapcsolatában! mert te tudod, hogy szereted, de azt nem, hogy ő szeretne... és ő is tudja, hgoy szereted, hiszen elmondtad neki... vagyis az egyetlen, akinek bizonyítania kéne, az ő!

2013. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
amugy ő azért nincs erről meggyőződve hogy szertem mert néha napján megölelek egy lányt...de nem szoktam ledugni a nyelvem senki torkába szóval nem értem.nem tudom mit tegyek 9 hónapja szeretem.ha nem próbálom meg akkor sokááááig bánni fogom -.-
2013. okt. 5. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok még, tiszta káosz az egész. :) Tehetnél persze valamit, de semmi értelme (csak most érzed úgy, hogy van).
2013. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!