Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom alkalmi munkákat dolgozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom alkalmi munkákat dolgozik, de a hideg idő miatt most itthon van. Idegesít a jelenléte, pihenni szeretnék de tőle nem lehet. Mit csináljak, hogy egy kis időre elmenjen itthonról? Van ötletetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 09:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ez nekem magas. Most akkor a párod nem dolgozik. De te igen, tehát nem vagy otthon. Ha meg hazaérsz a munkából, akkor nehogy már nekiállj takarítani meg minden. Takarítson ő! Várjon kajával, rendbe tett lakással. Te hazaérsz, megkajálsz, lezuhanyzol, összebújtok egy kicsit és kész. Hova menjen ilyen időben egyedül, ha nincs rá pénz? (mert ugye nincs munkája) Esetleg ha van kutyátok, akkor kérd meg hogy vigye el sétálni.
2013. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
A párodat nem szereted, ha igy állsz a dolgokhoz. Miért nem szeretkezel vele egy kicsit, és lenyugszatok mind2.-en.
2013. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nehogy már azért szeretkezzen vele,hogy a másik békén hagyja! Milyen dolog már ez???A párja felnőtt ember,értse meg,hogy a másiknak épp nincs kedve.Ez olyan olyan,mintha jól lennél lakva,nem kívánnád,de azért egyél meg egy tányér töltött káposztát...csak hányingere lesz tőle az embernek :S
2013. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Most épp szabin vagyok, párom jár dolgozni, de most vége az idénymunkának. Amúgyis én egy férfival élek együtt nem egy papucsállatkával.
2013. okt. 6. 10:04
 15/27 anonim ***** válasza:
Erélyesnek kell lenni! Mond meg neki a véleményedet magabiztosan , lehet hogy meg fog sértődni de legalább tisztában lesz a dologgal.
2013. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon örülnék neki, ha egy teljes napot együtt lehetnék a párommal! Vagy neki vagy nekem van épp meló, vagy mindkettőnknek, függetlenül attól hogy hétköznap vagy hétvége van. Amikor lenne egy fél vagy 1 napunk, akkor a párom exe ezt valahogy "kiszimatolja" és már passzolja is ide a gyereket, minden előzetes megbeszélés nélkül. Úgyhogy szerintem használjátok ki az időt, a lehetőséget.
2013. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Semmi közös programunk nincs akkor teljesen mindegy, hogy együtt vagyunk itthon vagy sem.
2013. okt. 6. 10:15
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mi lenne ha kifejtenéd kicsit bővebben ezt a dolgot, nem pár tőmondatot csepegtetsz itt nekünk mert így nem tudjuk mi a helyzet. Vagy padig kamu az egész és most próbálod kitalálni mi a következő mondat!
2013. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
ti minek vagytok együtt??
2013. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Máskor mindig el tud menni itthonrol, akkor most miért nem. Az előbb is jól összevesztünk.
2013. okt. 6. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!