Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg kihasznál a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kihasznál a párom, vagy én akarok sokat?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt,de ez azóta így is van...

Az lenne a problémám,hogy sosem jár a kedvemben.Ő idősebb tőlem,sokat dolgozik,keres is rendesen,én még tanulok.Anyukámék tartanak el.2 éve kérem hogy menjünk el állatkertbe,moziba,mozduljunk ki...sehova sem voltunk!Csak az anyukájáéknál visz.És kezdem úgy érezni hogy sajnál tőlem mindent.Én ha itthon vagyok és tehetem,ebédet vacsit viszek neki,amit anyukám megfőz.Viszont elvárnám én is hogy udvaroljon,elvigyen moziba mint más lányokat elvisznek.Ő pedig semmit nem tesz értem.A minap is kimentünk a barátainkkal,akik kértek nekünk italokat,stb.Ő nem viszonozta!A belépőjét. discoba is nekem kellett kifizetnem,és egyszer nem kérdezte meg kérek-e valamit.Nem akarok sokat,csak hogy éljünk kicsit,szórakozzunk,de Ő semmit nem tesz értem,pedig nem lehet arra fogni hogy nincs penze mozira,vagy allatkertre!!!Van de mintha sporolni akarna meg rajtam is!Anyukám azt mondta hagyjam az ilyen fiút a fenébe,mert más kinyalná a fenekemet is.De én szeretem,mit tegyek??21/L


2013. okt. 6. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádnak igaza van,egy ilyen férfitól ne várj sokat az életben.Nagyon önző alak lehet,egy lánynak kedvében kell járni és el kell vinni szórakozni,kirándulni stb.Most gondolj bele ha vele élnéd le az életed akkor milyen élet lenne az...,most még nagy a szerelem,de változni fog az,nem hiszem el hogy nőként erre vágynál.
2013. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. - beszéld meg vele, vagy kérdezz rá pont ugyan így :)

2. - Miért vagy egyáltalán vele, ha ilyen spúr? O.o Mármint oké lenne, ha ő is diák lenne, és semmi pénze nem lenne, de úgy, hogy még jól is keres.. Nem BMW-t vársz tőle, hanem csak egy pár apróságot és ő azt sem képes megadni neked. Szerintem elég gáz a részéről! Nekem a legjobb barátom nagyon szegény, sokszor én szoktam kölcsönözni neki, mégis azért apróságokkal meglepi a barátnőjét, és 1-2x étterembe is elviszi. Ahogy én is az én barátnőm. És nem egy nagy tétel, viszont ahhoz, hogy jó legyen egy kapcsolat, szerintem kellenek az ilyen apróságok!

Beszélj vele szerintem, aztán ha úgy sem foglalkozik veled, akkor hagyd a fenébe :/

20F

2013. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz dolog ez ebben az esteben,hogy szereted.

Sajnos ha valakinek saját magától nem jut eszébe,hogy gavallér legyen,az ilyen is marad.

Tanácsolnám,hogy ülj le vele beszélgetni,és mondd el neki ezt a gondodat,észrevételedet!Lehet,hogy ideig óráig nem spórolna,de hamar visszatérne a skótsághoz,mert ilyen a természete.

Ha már most nem tetszik ez neked,akkor hosszú távon nemigen fog működni a kapcsolatotok.

Szerintem kezdj el más kapcsolat felé irányulni.

Egyébként nem lehet,hogy titokban gyűjt valami jó dologra?

2013. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:

Tényleg igazad van most.

De ahogy írták légy nagylány határozott és ezt szépen mond el neki is. Ha szeret és fontos vagy neki meg fogja érteni, és lesz változás. Ha nem akkor egyértelmű , hogy minek is van még értelme.

2013. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kihasznál egyértelmű.

jo buta vagy, hogy széteszed neki ezek után a lábad!

2013. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként megmondtam neki az este után,hogy én szégyelltem magam miatta,és semmi...elkezdte az én hibáimat sorolni.Ezzel akart hárítani,majd pár óra múlva felhívott,mintha mi sem történt volna,és azóta nem beszéltünk..

Azt tudom hogy lakást akar venni,de kb egy hónapja gondolja olyan komolyan,de akkor is azert par ezer ft-ja csak van mozira,allatkertre.Es a legszomorubb masok azt hiszik,azert vagyok csak vele mert Ő orvos,es biztos mindent megvesz megad nekem.Pedig tenyleg szeretem,es nem is kell nekem semmi tőla csak ez az egy,hogy szórakozzunk...

2013. okt. 6. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:
nem értem ezt a pasit. a párom még tanul, nincs sok pénze, de mégis természetes neki, hogy ha együtt megyünk valahova, ő fizet. egyetlen egyszer fizettem én a kávémat, amikor tudtam, hogy most tényleg alig van pénze, és gyorsabban mozdult a kezem, mint az övé. pedig neki nincs keresete, csak a zsebpénz, amit a szüleitől kap. mondanám, hogy ülj le beszélni vele, de már megtetted, és nem volt nyitott rá, sőt. próbáld még meg párszor, de ha semmire sem mész, akkor lépned kell. tudom, hogy szereted, és nehéz... de ha már most ilyen, pár év múlva csak rosszabb lesz.
2013. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!