Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Velem van a baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Velem van a baj vagy van más is aki így érz a hölgyek iránt?

Figyelt kérdés

Szerintem ez:

[link]


[link]


[link]


Jóval aranyosabb és elfagadhatóbb mint ez:


[link]


[link]


[link]


[link]



Egy alacsonyabb, vagy átlagos nő/lány jóval aranyosabb és nőiesebb mint egy hatalmas nem is tudom minek nevezzem mert nem akarom megsérteni.

22 éves férfiú vagyok, és 185cm, és amikor meglátok egy nállamnál magasabb csajt, komolyan rosszul vagyok!

Kimondottan nőesebbnek és normálisabbnak tartom azokat a hölgyeket akik 150-160 cm körül forognak mint a 170-180cm-eseket. Azokkal hogy tudsz az ágyban elférni, vagy nemi kapcsolatot létesíteni?

Nem tudom na, de ez az elkorcsosult világ, hogy a férje 3fejjel alacsonyabb nálla...

Még hogy magasabb oké, nekem is volt alacsonyabb barátnőm 150cm és imádtam, főleg mikor minden hova elfértem vele és szexisen törékeny volt és hajlékony és stb. míg 2x voltam magasbb teremtménnyel, 175 illetve 180 és nem fértem az ágyba komolyan, és nem mertem a lábait a nyakamba venni, mert hosszabbak voltak mint az enyémek... Ezzel csak Én vagyok így?

Teljesen visszataszítanak ezek a hatalmas, na és főleg lapos és deszkavékony hölgyemények!

Bocs a hosszért:)



2013. okt. 6. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a 160-170 centisekkel?
2013. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem a hosszal van a baj hanem a felszínes tartalommal
2013. okt. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint átlag kategória.

Azzal nincs baj, illetve ha lehet én a 150-160 között keresek partnert, aztán kinek mi. Ők nem keltik fel a figylemem mert átlagosak. Az alacsonyabbak törékenyebbek és nőiesebbek és még sorolhatám ming a magasak, szépen szólva kitünnek a tömegből....

2013. okt. 6. 23:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy!!
2013. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ez hülyeség. Oké, aláírom elég furcsa ha egy magas nőt látok egy alacsony férfivel, de szerencsétlenek szerinted tehetnek róla, hogy ekkorára nőttek? Szerintem ők se feltétlen örülnek neki és egyébként ettől még lehetnek szépek.
2013. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ilyet sem hallottam meg...Nem vagy semmi!mondjuk en 171 cm vagyok a pasim meg 192.Nekem is jobban bejon ha a ferfi magasabb!De azert ilyet soha nem mondanak!
2013. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elkorcsosult a világ, meg hányingered lesz egy magas nőtől? Mintha tehetne róla. Világi egy suttyó vagy te. Főleg mert hangot adsz neki. Dehát nem is tudom, hogy minek nevezzelek, mert nem akarlak megsérteni.

21f

2013. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!