Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek valami otlete vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valami otlete vagy segitsege?

Figyelt kérdés

Nem tudom mar mit csinaljak...baratommal szakitottam,mert olyat csinalt amit nem kellett volna.1honapra ra megtudtam ezt bocsatani neki es elmentem hozza,h megbeszeljuk a dolgokat!Nagyjabol ugy jottem el,h fogalmam nincs,hogy mi van.Azert,mert azt mondja nem szeret es nem akarja ujra kezdeni,de viszont az anyukaja beszelt vele es szerinte csak azert mondja ezt,mert fel,h megint igy lesz,ha ujra osszejonnenk!Gondoltam ra,hogy elmegyek ujra hozza,h tenyleg vegye eszre,h szeretem es komolyan gondoltam amit mondtam,annyira nagyon makacs!Lany vagyok,ha idaig nem derult ki belole es tudom,h nem nekem kellene "futni" utana,de en "rontottam" el igy ugy gondolom nekem is kell helyre hozni!3 honapja szakitottunk mar!


Egy szomoru szerelmes lany!


2013. okt. 7. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyukájának bemutatnál?
2013. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem!
2013. okt. 7. 17:30
 3/6 Galeve válasza:
Figyelj mondd meg neki h szereted utoljára keresd fel és mondd meg neki h tiszta szívből szereted és megbántad és nem csak mondod mert akk el se jöttél volna meg h toom h neked is jelengtek még valamit meg ilyesmiket ha kicsit is szeret megérti
2013. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget! :) Meg mas velemenye is erdekelne!
2013. okt. 7. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

"olyat csinált,amit nem kellett volna"

Ha megcsalásról van szó(szexre gondolok,nem csókra),akkor hagyd a fenébe,nehogy már te fuss utána...

Ha valami más,kisebb dolgot,akkor még 1x keresd fel,mondd el neki röviden,tömören,hogy ez az utolsó alkalom,hogy felkerested,úgyh döntse el,hogy mit akar.Mondd meg neki,hogy te szereted nagyon,de ha nem akarja ezt az egészet,végleg kilépsz az életéből.Ha nem tud hirtelen reagálni,adj neki pár nap gondolkodási időt.


Hát nagyjából ennyit tudok mondani,de könnyebb lenne,ha leírnád mit csinált,mert akkor tudnék mérlegelni.

2013. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg! Interneten mutogatta magat meztelenul....
2013. okt. 7. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!