Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30on felül, többéves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30on felül, többéves kapcsolat felbomlása vagy válás után jobban megviseli a szingliség az embereket?

Figyelt kérdés
Mármint az, ha nem élnek éppen párkapcsolatban? Nálam most ez a helyzet és borzasztóan szenvedek, míg huszonéves fiatal nőként teljesen boldog voltam egyedül is, persze azért mindig úgy volt jobb ha épp együtt voltam valakivel. Más is érezte már így?
2013. okt. 8. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ujjúj, mennyire erős ez a kérdés. Elég nehéz meg is válaszolni.

Ha például az ismerőseim arcaiból indulok ki, akik szintén alig 30 évesek, akkor leginkább azt látom, hogy azok, akik elváltak (szerintem felelőtlenül is házasodtak és csak pár hónap után), akkor túlzás nélkül legalább 10 évet öregedett, megviselődött az arcuk, úgy gondolom, hogy a hosszú és nehéz válóper, osztozkodás miatt is. Úgy gondolom, hogy egy válásból egy kicsit nehezebben szedi össze magát az ember akkor, ha ő a vesztes.

2013. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem a harmadik X a gond, hanem, hogy évek óta nem voltál egyedül.

Jövőre már azon fogsz agyalni, hogy meg tudnál-e valakit szokni melletted.

2013. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az viseli meg az embereket, hogy hirtelen hosszú idő után egyedül találják magukat a nagyvilágban úgymond. De majd megszokod. Fájni fog, de megszokod. És aztán majd jön valaki más. :) Én még fiatal vagyok ugyan, de eddig 2 kapcsolatom volt, egy másfél évig és egy hét hónapig. Egyiknek sem azért lett vége, mert elmúlt a szerelem, hanem azért, mert nem illettünk össze és nem bírtam idegekkel. Egyik esetében velem szakítottak, a másik esetben pedig én szakítottam. Szerencsére én gyorsan túlteszem magam a dolgokon, de szerintem azért, mert az eddigi életem túlnyomórészét egyedül töltöttem és nagyon jól elvagyok egyedül is. 23L
2013. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az a gond, hogy van okod félni nem lesz már meg életed párja
2013. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. utolsó: Miért lenne okom ettől félni? Vannak párok akik 40 50 évesen alakulnak, vagy ebben a korban lépnek le életük párjától valaki mással. Amúgy sem vagyok görcsös, ilyesmitől nem félek.
2013. okt. 8. 20:25
 6/12 anonim ***** válasza:
40-50 évesen szülnél? Emiatt szoktak aggódni. Ha nem akarsz gyereket még 60 évesen is jöhet az igazi.
2013. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem szeretnék gyerekeket, azért is voltam sokáig az előző párommal, mert úgy gondoltam hogy ilyen pasit nem találok megint akivel gyerek kérdésben ennyire megvan az egyetértés. Ezzel ő is így volt. Viszont érzelmi igényem ettől még nagyon erős arra, hogy stabil, hosszútávú, tartós kapcsolatban éljek.
2013. okt. 8. 20:29
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor majd boldog leszel így is, pár nélkül. megsazokod
2013. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért lennék már boldog pár nélkül csak mert nem akarok gyereket? nem értem a logikát.
2013. okt. 8. 20:33
 10/12 anonim ***** válasza:
nem viseli meg ilyen esetben jobban az embert. válaszoltam a kérdésedre.
2013. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!