Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, akiknek barátnőjük van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek barátnőjük van pl egy éve! Ti szoktatok más csajokat linkelgetni a haverjaitokkal, vagy nézegetni őket az utcán és megjegyezni egymás közt hogy milyen jó csaj?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, ez alap dolog!
2013. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hűséget fogadtam, nem vakságot. Szerinted a barátnőd nem néz meg más fiúkat? :) Addig a jó, amíg csak nézitek őket, és nem csináltok mást.

Ez egy természetes emberi dolog, hogy megnézzük az ellenkező nemet.

2013. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alap.
2013. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nekem nem szokásom más nőket nézni, ha járok valakivel... Olyankor valahogy nem fognak meg és nem érdekelnek, olyankor ő az első ő van a középpontban ő a legszebb és nincs hozzá hasonló.
2013. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen szoktam, linkelgetni mondjuk nem, nem alázom meg a saját baráti körünk előtt. De nézni szabad , azzal rosszat nem teszünk.


24/F

2013. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
linkelgetni nem, de utcán megnézem, viszont csak akkor, ha nincs ott a barátnőm. viszont ekkor is csak röviden megnézem és kész. megjegyzéseket sem teszek.
2013. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én minden nőt megbámulok mint egy birka. Egyiket azért mert szép, másikat azért mert csúnya.
2013. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!