Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti találkoznátok így vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoznátok így vele?

Figyelt kérdés
A férfi, akivel lazább kapcsolatom van, a fővárosban él, én pedig most vidéken. A lazább dolog részemről lehetne komoly is, nekem csak ő van, én nem tudom neki van e valaki. Komoly dolog szerinte nem menne kettőnknek. Éltem kicsit a fővárosban is, amikor megismertem. Most nincs munkám, hogy Budapesten éljek, pedig nagyon akarnám, a férfi miatt is, és magam miatt is. Azt mondta, hogy csak szombattól hétfőig lát vendégül nála. Több napra ne menjek, mert neki nem jó, ameddig melózik, én nála vagyok.
2013. okt. 8. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
mi a bajod? nem akar beköltöztetni.
2013. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Rá alapozni semmiképpen ne akarj, láthatóan neki jó így ahogy van, ha te többet szeretnél akkor mást kell keresned. Csak akkor találkozz vele ha neked is megfelel úgy hogy lazán maradnak a dolgok, ne akard ráerőszakolni amit te szeretnél. Biztos van oka amiért ő úgy gondolja ahogy.

Ha mégse érnéd be azzal ami van akkor pedig egyértelmű hogy ne találkozz vele többet.

2013. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Csak minden dolgot közösen veszünk...

Ha meg látni akarom fél napot utazzak, úgy hogy két napot se vagyunk együtt. Az út meg nem ingyen van. Azon kívül, ha nekem lenne hivatalos dolgom a városban, napközban nem tudok hol lenni. Csak ennyi a baj. Miből fizessek most magamnak lakást, ha állást keresek?

2013. okt. 8. 23:32
 5/17 anonim ***** válasza:
magyarul beköltöznél hozzá.
2013. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
IGen.
2013. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem. Nem tudok elmenni állásinterjúra, ha napközben nem tudok hol lenni. Ha már felvesznek valahova, akkor kiveszek lakást, már bocsánat a kifejezésért de nem sz@rom a pénzt.

sokkal jobb lenne, ha nem csak két napra lehetnék a vendége. Lehetek este többször is, de napközben menjek máshova.

2013. okt. 8. 23:36
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha tőle keresnél munkát akkor az első fizetésig +albérlet 3 hónap előre , 4 hónapig nála laknál. Az már összeköltözés.
2013. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor már kivennék lakást, ha ma holnap már azt mondják kezdhetek. Hónapokig ha meg nincs állásom, pénz kidobás. Addig kell, hogy "vele lakjak", ameddig állásinterjúra hívnának. Most hogy csináljam. Este utazzak fel, aludjak az utcán, menjek interjúra, jöjjek haza?
2013. okt. 8. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!