Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szex és csók és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szex és csók és ölelés mentes napokkal lehet büntetni a férfit, mi lesz az első reakciója?

Figyelt kérdés

Ha pl. fel akarjuk hívni a figyelmét arra hogy nem mindig az van amit ő akar és nem csak ő az aki dirigál irányít.

És ha megbántott valamivel fejezhessük ki érzelmeinket úgy hogy teljesen közömbösek vagyunk vele?

Ha mondjuk 1 hétig nem is beszélgetünk semmi érintés?

Nem akarom hogy érezze tudja hogy minden egyes összeveszés után pár órával ki tud békíteni és mintha nem is történt volna semmi előtte.

Nem akarom hogy ennyire biztonságban érezze magát éreztetni akarom vele hogy tudja hogy el is veszíthet.



2013. okt. 9. 10:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen barátnőt kihajítanám nagy ívben, aki nem képes megbeszélni a problémákat nyíltan, hanem ilyen sunyi zsarolós módszerekhez folyamodik.
2013. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
elvesztéséhez remek módszer
2013. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez rettentő gyerekes módszer. Csak az lesz a vége, hogy még jobban megsértődik.

Kapcsolatban nem ártana komolyan elrendezni a problémákat, és megbeszélni őket.

Ha sok mindent megenged magának veled szemben, akkor neked kell fellépned ellene határozottan, de nem úgy, hogy nem szólsz hozzá. Azzal megoldod a problémát? Nem. Lássa rajtad, hogy nem dobálhat ide-oda, legyél talpraesett, határozott, és igenis állj a sarkadra, ha olyat csinál, ami neked nem tetszik.

2013. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha velem ilyet tenne egy csaj, akkor én is megvonnék tőle mindent.


Szexet, pénzt, lakáskulcsot, kocsit, kedves szavakat és a jogot, hogy a barátnőm lehessen.

2013. okt. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
a házasságokat is így jó tönkretenni!
2013. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Már milliószor megbeszéltük mindig ugyanaz , szerintem ő élvezi a kibékülést és tudja jól úgyis megbékülök mindig.

Szerintem unalmasnak találja azt hogy nincsen köztünk feszkó ezért ad rá okot hogy édes legyen a kibékülés.

2013. okt. 9. 10:49
 7/31 anonim ***** válasza:

Akkor meg hagyd el! Nem vagy köteles elviselni a folyamatos hisztijeit, csak mert ő unatkozik.

De soha nem fog komolyan venni, ha duzzogsz, és nem csinálsz semmit.

2013. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Se te, se a párod nem komplett. Direkt balhézni, hogy kibékülhessetek?


Te pedig: szexszel büntetni? Hát te nem élvezed? Akkor minek csinálod egyáltalán?


N

2013. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Meg fog ölni
2013. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem azért vonnám meg a szexet tőle mert nem élvezem, hanem mert annyira megbántott hogy már nem tudok mire gondolni amivel én is megbánthatom.
2013. okt. 9. 11:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!