Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire borotváljam le magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire borotváljam le magam ott lent? Borotváljam, gyantázzam vagy epiláljam?

Figyelt kérdés
Most lesz a hetedik randim a barátommal, és úgy érzem, itt az idő... csakhogy nem igazán voltam srácokkal mostanában, meg ez amúgy is mindig rejtély volt számomra, úgyhogy megkérdeztem. Most nagy a dzsumbuj odalent.... milyen módszerrel, mennyire szőrtelenítsem magam?

2013. okt. 9. 16:27
 1/6 Zakathol ***** válasza:
Úgy és annyira amennyire neked jól esik. Ne a pasik miatt csináld, hanem magad miatt. Ahogy neked kényelmes.
2013. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb módszer a nő szőrtelnítésére a gyanta, ne hidd el azt h úgy csináld, ahogy neked tetszik, mert a szexben nem az számít. nálam pl 2 dolog van amitől abbahgyom a szexet: szőr, pénisz
2013. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem így is jó lennél!
2013. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindent tüntess el, abból baj nem lehet. Ne ess túlzásokba epilálással, meg gyantával, mert ha figyelsz, akkor borotvával is tökéletes lehet az eredmény, csak ne kapkodd el.
2013. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak annyira, ahogy neked tetszik. Mert nem tudhatod h a srácnak mi tetszik, v mit fogad el. van aki csak a csupaszt szereti, van aki meg azt, ha teljesen szőrös, meg persze sokan a 2 között. Szóval ezt így előre nem tudod, ezért magadnak csináld.
2013. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 skót válasza:
Én szívesen segítek!
2013. okt. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!