Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy a korkülömbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy a korkülömbség?

Figyelt kérdés
Én 13/L vagyok ő pedig 22/F..mind a ketten szeretjük egymást...de neki van melledtem barátnője..de a csajszi nem tud róllam..:// mit csináljak hagyjam az egészet vagy mi legyen?
2013. okt. 9. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

MICSODA?

Pedobear...

2013. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jesszus Offold magadxD
2013. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen!! Nagy a korkülönbség, és még hogy ott van neki a barátnője is... Te max arra kellenél neki hogy 1-2 alkalommal megb*sszon de neem viccelek!! komolyan!! csak szexre használna esetleg!!!
2013. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gondolom fake. Ha mégsem, akkor meg ne csinálj semmit, mivel illegális.
2013. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
És sex is volt már köztetek?
2013. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 BlacktigerXXX ***** válasza:
9 év pontosan. az hogy ő 22évesen szeret az azt jelenti hogy beteg. az hogy te meg belehabarodtál, az meg a korodból adódik. Ja és ha te nem vagy beteg fejben, akkor okosan fogsz gondolkozni és hagyod.
2013. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Én 13/L vagyok ő pedig 22/F"

Ó-Ó!!!


"mind a ketten szeretjük egymást..."

Azt kötve hiszem, hogy egy 13 éves lány tudjon ennyi idősen kötődni egy 22 éves felnőtt férfihez.


"de neki van melledtem barátnője.."

Gratulálok... egyre jobb.


Melled tem <--- :3


"de a csajszi nem tud róllam.."

Egy 13 éves mondja egy nála valószínűleg idősebb (hacsak a pasi nem a 13 évesekre megy) lányra hogy csajszi? :O


"mit csináljak hagyjam az egészet vagy mi legyen?"

Igen, hagyjad az egészet! amúgy ha csak ilyen könnyen hagynád az egészet, ez is csak azt bizonyítja hoyg nem szereted.


De még jó is...

2013. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem nem dehogy is..minden nap jön segíít tanulni beszélgetünk csókolózgatunk stb..:D
2013. okt. 9. 19:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu... Vagyis remélem!
2013. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Remélem ez csak kamu kérdés. Ha nem az, akkor ennek a kapcsolatnak semmi jövője, dobd.
2013. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!