Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a baratnom azt mondja h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratnom azt mondja h szeret nagyon es kerdezgeti h szeretem e ot es azt mondja h velem akar lenni mindig es h nem hagy el soha akkor vajon tenleg velem marad?

Figyelt kérdés
vajon nem fog megtetszeni neki egy mas srac vagy elhagy valamiert?
2008. júl. 5. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Bízz benne, szerintem komolyan szeret téged! de soha semmi nem lehetetlen! De ezek szerint nagyon szeret téged , és inkább ő fél, hoyg elveszít téged, mint te őt.
2008. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt én is megigértem a barátomnak hogy nem hagyom el soha.Csak akkor hagyom el ha már ő nem szeret vagy megcsal.Szóval ezt már előre kijelentettem neki.Sokat veszekedtünk ugyan az utóbbi időben.Meg színre lépett néhány csaj is akik közénk állnak.De mindig azt mondja hogy engem szeret.De én már gondoltam arra hogy megcsal.Ekkor már a szakítás járt a fejemben hogy talán ez lenne a leghelyesebb döntés de megint felhozta az igéretemet hogy megigértem neki.Jó nem volt szakítás most ő csinálja hogy már napok óta nem ad semmilyen életjelet.Szoval ha egyszer betelik apohár akkor már az igéretem sem érdekel.Szakítok vele.

Szoval az a véleményem hogy a lányok hűségesebbek mint a fiúk.Ugíanis a fiúk hajlamosak a megcsalásra.Ha egyszer a lány megigérte és a pasi nem produkálja magát,nem csalja meg,nem csapja be és nem idegeli ki a csajt akkor lehet tartós a kapcsolat.

2008. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!