Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jo eget csináljak? Megôrülök már!

Figyelt kérdés
Egyszerûen nem birom tovàbb. Baràtom messze lakik tiltanak minket En iszonyatosan szeretem. A lènyeg az hogy akkor lehetnènk együtt ha eljegyezne. Èn szüleim tiltanak tôlle ès èn mègis mindent megteszek èrte küzdök nap mint nap. De ö itt játsza a fejèt azt mondja szeret ès h pàr honap mulva megteszi. De nekem iszonyatosan hiànyoznak az együtt alvások ès ugylàtszik ô kibirja. Most is bunko volt velem. Tudom h sokszor balhèzok ès h nehèz velem de megèrthetne azèrt. Legyek vele bunko? Mikor tèr eszhez? Akkor ha elveszit? Mar volt ra pelda es egybol tudott rendes lenni. De nekem olyan idegessegem van a szivem majd ki esik teljesen tonkremegyek h nem ert meg. Vay ket honapot varjak turelemmel? Es ha nem teszi meg elhagyom.

#Dcx
2013. okt. 9. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a barátodra kéne haragudnod, hanem a szüleidre. Szakítani sem a barátoddal kéne, hanem a szüleiddel. Ilyen szülők, akik bekorlátoznak, hátrányt jelentenek az egész életedre.
2013. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ASOT ***** válasza:
Fiatalok vagytok, avagy nagyon régimódi vagy vallásos a család?
2013. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha elhagyod én bevállallak!
2013. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Vallàsos
2013. okt. 9. 20:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedves első kommentelő azt viszont elfelejted h a szülők az egyetlenek akik egész életedben támogatnak, számíthatsz rájuk....
2013. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 ASOT ***** válasza:

És hány éves vagy ? dolgozol e? Megtudnál e élni egyedül? vagy elég idős vagy e h a pasidhoz költözz.

De ne felejtsd el! Senki miatt ne veszítsd el a családodat.

2013. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen ezzel en is igy vagyok. Mert ugylatszik baratomra nem vay csak fel az elkotelezettsegtol
2013. okt. 9. 20:50
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen dolgozok 20 vagyok. De a csaladomat nem akarom elveszteni szeretem oket. Eppen ezert varnam el h ha en kepes lennek mindent felasni erte o jegyezzen mar el. Azert hulye en se vagyok
2013. okt. 9. 20:52
 9/15 anonim ***** válasza:

"Kedves első kommentelő azt viszont elfelejted h a szülők az egyetlenek akik egész életedben támogatnak, számíthatsz rájuk...."


Már akinek! Nem mindenkit dédelgetnek a szülei, van, akit pl. egyik-másik szülő ki sem állhat. Nyisd ki a szemed!

2013. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igenbiztos van ilyens. De engem nagyon szeretnek segitenek nekem es en is nagyon szeretem oket. Epp ezert annyira nehez. Es a baratom reszerol sem erzem h teljesen mellettem van
2013. okt. 9. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!