Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok Berki Krisztián...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok Berki Krisztián és Pamela kapcsolatáról?

Figyelt kérdés
Lányok, eltűrnétek, hogy ilyen bunkó a párotok?
2013. okt. 9. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Az enyém hasonló. Persze a TV csak azt mutatja, amire a nézők kíváncsiak. Azt senki nem látja, hogy a forgatás után este egymás karjaiban alszanak el, szerelmesen néznek egymásra, stb. Mert azt már megszoktuk, láthattuk filmben, bárhol. Arról nem lehet beszélni. Én pedig olyan vagyok, mint Pamela. Nagyszájú, flegma. Én nagyon jókat nevetek rajtuk mert magunkra ismerek a párommal. Nekem ebben nincs mit eltűrni. A kapcsolatunkban nekem is van szavam és a páromnak is ugyanúgy, ettől függetlenül nap mint nap megy az oda-vissza szólogatás, bunkózás, flegmázás. Leginkább röhögünk rajta, nem tudnék rá példát mondani, hogy megsértődtem volna egy bunkó beszóláson. Nekem ilyen a természetem, jobban feldobja a napom ez, mintha csendben, szerényen, cukin mosolyogva kéne ücsörögnöm a párom kezét fogva. Nekem az nem fekszik. Ezáltal igazából én nem is látom Berkit bunkónak, ahogy a páromat se. Persze azok, de nem úgy, hogy az nekem bántó legyen, nekem ez a természetes. Ők az első "celebpár", akikkel tudok "azonosulni". A többinél mindig csak a rózsaszín vattacukormáz volt, így a szerelem, meg úgy a nagy szavak. Ők kimondják, amit gondolnak, és kész. Nem parancsol senki senkinek, nincs a kapcsolatban felsőbbrendű és alárendelt fél. Most mondhatnák sokan, hogy milyen bunkó, hogy Pamelával pakoltat. Valószínűleg ezt a Pamela vállalta. Megtehetnék, hogy úgy pakoltatják ki a lakást, hogy közben ők valahol lógatják a lábukat és nyaralnak. Ha nekem annyira nem tetszene a dolog, akkor a kisujjamat nem mozdítanám, és azt mondanám, oldja meg a párom, ahogy akarja. Ha ő sem mozdul, akkor hívjon egy 3. embert erre. Meg van oldva. Szóval a válaszom igen, eltűrnék/eltűrök egy hasonló embert magam mellett, és nem is tudnék másmilyet elképzelni.
2013. okt. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Én is csak nézem mekkora bunkó, és ráadásul ismerek egy nagyon hasonló párt. Szegény csaj szüleit szerintem minden nap a sírás fojtogatja, de mégis ez kell neki. Vannak ilyen nők. Tudja és el is meséli, hogy tudja mikor nem szólhat a pasijához. Egy normális nő akarna így élni? Nem.
2013. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kamu az egész műsor, de annyi Mar hamar Lejott nekem, hogy a Pamela valami olcso csori család gyermeke, aki"hossteskedett.". khm ;)) ez a berki meg egy luxus majom, aki gyermekként pont ilyen senki volt mint a Pamela, megláttam egymásba a kozost, no meg Pamela a.pénzt...
2014. jan. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én szeretném hogy egy "ilyen bunkó" legyen a párom. A véleményem az hogy jó lenne ha én lennék Pami helyén akár mennyire is szeretem.
2014. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pamela jókor volt jó helyen. Nagyon nagy mákja volt,hiszen ha most nem lenne együtt Krisztiánnal,akkor csóri 80-90 ezer forintból kéne élnie.

Persze,hogy a fényűző/csillógó-villógó/úri életetet választja.

De 5 évet nem adok nekik... :)

2014. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!