Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy zárkózott lányhoz zárkózot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zárkózott lányhoz zárkózott pasi illik, akivel hasonló az életfelfogásuk vagy egy bulizósabb, nyitottabb társ, aki kimozdítja ebből az állapotból és ezáltal a lány fokozatosan megváltozik mellette?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az első, tehát zárkózotthoz zárkózott társ kell. Kétlem, hogy a zárkózott lány szeretne bulikba járni, meg hasonlók, valószínűleg az mind kényszer lenne neki és csak a pasi kedvéért tenné meg, de jobb szeretne egy nyugisabb fiúval mondjuk elücsörögni egy parkban.
2013. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
aki erre megfelelő választ ad, felpontozom.
2013. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azon felül hogy zárkózott még kismillió féle lehet az egyénisége szóval biztos előfordul olyan amihez csak az egyik míg olyan is amihez csak a másik illik.
2013. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

zárkózott


a bulis az később is bulizni akar, amikor már más volna fontos

2013. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én zárkózott lányként azt mondom, zárkózott. Nem kívánok megváltozni, engem kifejezetten zavarna, ha valaki megpróbálna ebből az "állapotból" kimozdítani. Ez nem ilyen múló állapot, hanem ez a személyiségem.
2013. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bgv.hun ***** válasza:
Sok ember, aki nem zárkóztt, azt gondolja, hogy a zárkózottak betegek, önbizalomhiányosak, de ebből majd ki fognak gyógyulni, csak kell néhány jó buli. Egy ilyen kombináció semmiképp nem előnyös párkapcsolatra. De ettől függetlenül nem teljesen elképzelhetetlen a dolog, ha mindkét fél elég kultúrált és érzékeny.
2013. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Tapasztalataim szerint, ha két zárkózott ember egymásra talál, az egyenes út ahhoz, hogy mindketten sikertelenek legyenek.


Társaságomban azt látom hogy a nyitott, jó fellépésű emberek érvényesülnek, a zárkózottak max. végrehajtó szintű háttérmunkára lesznek alkalmasak. A jó fellépésűek sokszor szakmailag nem is annyira felkészültek, mint a zárkózottak, mert az életben 1000 dolog érdekli őket még a munkán kívül, de kiválóan értenek ahhoz, hogy a zárkózottak által végzett munkát saját munkájukként eladják. :)

2013. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Talán nem csak a siker számít az életben.
2013. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

# 7:

A zárkózottság nem egyenlő az önbizalomhiánnyal. Egyébként igaz az, amit mondasz, de az az önbizalomhiányos emberekre vonatkozik.


Én tapasztalatból tudom, hogy egy introvertált férfi mellé nem jó az extrovertált nő. Én is mindig otthon ültem, amíg a barátnőm elcsavargott más felé. Kapcsolatunk második felében pedig már más fiúk ágyát is meglátogatta...


Úgyhogy nem, én soha többet nem fogok egy partyarc lánnyal járni. Főleg azért nem, mert őt mindenki csak meg akarta dugni...

2013. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 9 Veled az élen.


bocs

2013. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!