Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kerüli az érintést?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerüli az érintést?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomból, akibe szerelmes vagyok. Nagyon kóban vagyunk, sokat beszélgetünk, viccelõdünk, ugratjuk egymást. Pár elõzõ kérdésemre válaszoló szavaira hallgatva lehetõséget kerestem rá, hogy megérintsem. Nem fogdosásról beszélek, hanem csak annyiról, hogy bíztatásképpen dolgozat elõtt a karjára teszem a kezem, hogy "menni fog az!" Erre volt példa régebb is. Ám az utóbbi idõben mindig elhúzódik. Egyébként jóban vagyunk, viszonylag gyakran összenézünk, stb. Én nem vallottam be neki az érzéseimet, tehát nem tudja, hogyan érzek iránta. Van ötletetek erre?

2013. okt. 10. 19:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet rá választ írni, nem harapok.
2013. okt. 10. 20:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Elárulnád, hány évesek vagytok?

Én se szeretem kifejezetten, ha hozzámérnek. Nem hiszem, hogy ez egészséges, de tényleg nagyok kevés ember érintését viselem el.

Ha amúgy jó a kapcsolatotok, akkor lehet, hogy ennyi van a dolog mögött. Ha másokat ölelget, akkor lehet, hogy tudja, hogy tetszik neked, de nem szeretné viszonozni. Illetve megbántani se szeretne.

Ennyi, kifogytam a tippekből.

15/L, aki utálja, ha a barátnői ölelgetik.

2013. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet hogy látta hogy kézmosás nélkül jössz ki a wcből :D

viccen kívül szerintem jobb lenne ha elhívnád randizni és végre kiderülne, hogy ő is akar e valamit vagy nem

ne húzd halaszd a dolgot, legyél tökös

2013. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!