Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van úgy, hogy hiába van másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy, hogy hiába van másik párotok, azt a másikat már nem fogjátok úgy szeretni, mint az "első nagy szerelmeteket"?

Figyelt kérdés

Májusban szakítottam 4 év után a barátommal, mivel volt egy probléma ami miatt nem lehett volna sok esélyunk a jovoben, de ez itt most nem lényeg, szoval errol nem is szeretnek irni.

Azota randiztam 2 pasival és most van egy új barátom, de...az eleje sem nem olyan mint azzal a pasival akivel 4 evet voltam egyutt..mert vele olyan szep volt az elso ket ev..es mostanaban erre gondolok..

Baratnom mondta, hogy minden kapcsolat mas es mar egyik sem lesz olyan mint pl. az ami az exemmel volt..

De normalis ez, hogy habar szeretem a mostani paromat és tudom, hogy o imad es itt a jovoben sem lenne semmi problema..Meg sem nem olyan szerelem mint, az ami az exemmel volt...

L23


2013. okt. 10. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos sok emberrel előfordul.
2013. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A sokadik szerelmet is úgy szereti az ember, mint az elsőt (hacsak nem jobban.)

Amikor mégse, akkor azt jelenti, hogy a mostani nem szerelem. Ennek lehet oka az, hogy az előzőn még nem vagy túl, és senkivel se lenne szerelem még, mert nem állsz készen rá, vagy azért is lehet, mert csak szimplán ez a srác nem vált ki belőled szerelmet... persze attól még gondolom bejön, jó fejnek tartod, szimpatikus, biztos jó ember, az az igazi ideális társ,... de a szerelem hiányzik. Majd ha valakivel az is lesz, akkor felülírja majd az elsőt, nyugi.

22L

2013. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A.R. ***** válasza:
Szereted az exed!!
2013. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban, minden kapcsolat más és más. Direkt nem szerelmet írtam. Van, hogy egy kapcsolatban nem a szerelem, a lángolás dominál, mégis kiegyensúlyozott és boldog.


Egyébként pedig 4 év szerelmi kapcsolat után mindössze fél évvel furcsa is lenne, ha ismét nagy betűs szerelembe tudnál esni. Négy, az exeddel együtt töltött év után készülj fel rá, hogy hosszú évekig nem leszel képes érzelmileg lángolni, mert ahhoz időnek kell eltelnie.


De emiatt nem kell egyedül élned, s szerethetes a jelenlegi párodat tiszta szívből. Ha harmonikus a kapcsolatotok lángolás nélkül is, nincs miért rosszul érezned magad! Legyetek boldogok! :P

2013. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!