Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jóban vagyunk, barátila...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jóban vagyunk, barátilag nagyon szeretjük egymást (ezt már el is mondtuk egymásnak szokszor) de csak barátilag. Hogyan tudnám kihozni belőle a többet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit rég óta ismerek kb 2 éve és nagyon szeretjük egymást barátilag, mindíg írogatjuk hogy így szeretlek úgy szeretlek, de néha írja hogy barátilag. Mindíg mondja hogy hiányoztam neki meg minden, mint ha már tényleg szeretnénk egymást de még sem. Én többet érzek iránta mint egy barát, de nem tudom hogy hogyan tudom én ezt kihozni belőle?
2013. okt. 11. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Tegnap is feltetted a kérdést,csak másképp! -.-
2013. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be nála testileg.Szépen megcsókolod mikor újralátod.Ennyi.Vagy elutasít,vagy viszonozza a csókot.....bár erre volt már 2 éved...lehet már kifutottál az időből és ő már mással pasizgat...
2013. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!