Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem féltek attól, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltek attól, hogy ha elrontotok valamit -legyen az egy csók- kicsit más lesz utána? (lent)

Figyelt kérdés
Attól félek, hogyha pl megcsókolom a párom, és elrontom, akkor következőre ugyanúgy fog nekikezdeni, vagy kérjem meg, hogy magyarázza el..? Nemértem.

2013. okt. 11. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
spontanitás és gyakorlás majd belejössz
2013. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem.
2013. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de hogy gyakoroljak..? attól félek, ha ezt elrontom utána más lesz.:/
2013. okt. 11. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
mit lehet ezen elrontani?? mindenki máshogy csinálja :) majd a következő jobb lesz nyugi:)
2013. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ne parázz rá,egyszerűen csak kövesd akkor őt ahogyan ő csinálja,később ugyis jobban összehangolódtok és akkor semmiség lesz :)
2013. okt. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Féltem mindentől, hogy hibázom kiábrándul és elhagy valami miatt. Meg is történt. Ne félj semmitől csak add önmagad és ha valami balul sikerül nevess egy nagyot magadon és próbáld újra. Senki sem született profinak :)
2013. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..! :)

Nagyon jól sikerült.:3

2013. okt. 15. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!