Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőt keresek, nem rbancot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőt keresek, nem rbancot?

Figyelt kérdés

Kedves, aranyos, mosolygos lany, de nem ismerem olyan melyen... Meg csak most ismerkedunk. De "megijesztett", hogy a facebookon olyan konyvek tetszenek neki, mint a szurke 50 arnyalata, draga kej, luxusnyalanksag... Azt mondjak, az vagy, amit olvasol, nem? Lehet, h. megsem

Olyan kis artatlan, mint amit magabol mutat? Mert baratnot keresek, nem r.bancot....


2013. okt. 12. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Magyarországon ilyen lányt már nem találsz.
2013. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért? Én is hűséges ember vagyok, csak komoly kapcsolataim vannak, mégis vonz az erotika témaköre és szexcentrikus vagyok a párkapcsolatban. Ettől miért lenne fura valaki?
2013. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerinted a krimi olvasók bűnözők? Hülyeség.

A lányok leginkább ilyeneket szeretnek olvasni, az más dolog hogy valaki közzéteszi-e a világnak, vagy hallgat róla.

2013. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is ilxet keresek de kihaltak csak a r"banckodás
2013. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy emiatt r.ib@nc, de ha csak ilyen könyveket olvas, akkor nem lehet valami intelligens.
2013. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Je Veux ***** válasza:

Én imádom az agatha christi könyvet, a dexterért egyenesen odavagyok.. De azért nem vagyok pszichopata.


A szürke ötven árnyalata pedig nekem is tetszett, megmozgatta a fantáziámat és jól esett.


Ettől még nem vagyok r.banc. Szeretem a szexet, nem titok, de komoly kapcsolatban vagyok, és a világért sem változtatnék ezen.

2013. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek olvasni az ókori mitológiáról, mégsem vagyok görög isten.
2013. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Frigg ***** válasza:

hát én ebben nem látom a logikát. A nők is szeretnek erotikus témában olvasni, nem csak a férfiak. (Meg, lesarkítva ugyan, de legalább olvas, ez is ritka mostanság..). Ha pedig kedves, aranyos és minden klappol, ahogy írtad, nem értem miért jelentene ez problémát. A felsorolt könyvek közül eddig ugyan csak a Szürke 50 árnyalatáról hallottam, elvileg nagy siker, olyan rossz csak nem lehet. A többiről fogalmam sincs. Szerintem ezek alapján ne ítéld el. Nekem a kedvenc írom Stephen King, mégsem ások el hullákat indián temetőkben. Egy könyvtől senki nem lesz se r**banc, se sorozatgyilkos.


23/N

2013. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
qrzy :D:D:D:D:D
2013. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!