Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ti örülnétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

FIÚK! Ti örülnétek ha a barátnőtöktől egy striptease videót kapnátok szülinapotokra?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon messze van a barátom és most lesz a szülinapja. Gondoltam meglepem valamivel. Szerintetek ez jó lenne? Nincs tapasztalatom a striptease-ben, de táncolni tudok, úgyhogy nem lehet olyan nehéz.... Van valami tanácsotok, hogy csináljam meg a videót vagy milyen ruhában?
2013. okt. 12. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
nem. ostoba, közönséges nőnek tartanám aki ilyen videókat készít. nem gondol a kiszivárgásra
2013. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 FIVESTAR ***** válasza:
100%

boldog születésnapot neki :D

persze csináld csak....nem kell semilyen ruha aztán felrakja a redtubera :D

2013. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem elmúlik, a videó megmarad...gondolkozz!!!
2013. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Ezer másféle ajándékot is lehetne, nem kell mindennek a szex körül forognia. Ha meg nem is értesz hozzá, akkor nem mondanám, hogy egy nagyon minőségi videó lenne. Az ilyesmit hozzáértés nélkül szerintem csak élőben érdemes előadni.
2013. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd én is megengedtem az exemnek annó,h csináljon kettőnkről szex videót. Aztán később zsarolgatott vele ,hohy megy mutogatni mindenkinek,meg felrakja a netre. Ismétlem NE TEDD MEG!!!!!!!!!
2013. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ne tedd meg! SEMMI ESETRE! LEGYEN EGY KIS ESZED!


Elég ha szakítotok és előbb utóbb illetéktelen kezekbe kerülne és valami rossz helyen köt ki.


Pl: Szakítotok----> Irány a napi***r.com :D

2013. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha sztiptizzel akarod meglepni, akkor az oké, de ÉLŐBEN!

Vagy, még esetleg live chaten, pl. skypeon, ha ott beszéltek, de szerintem, egy kis vaaminek amir rád emlékezteti, főleg mivel nem lehettek együtt jobban örüle.

Oké hogy egy párkapcsolat alapja 50% szex, de akkor is ember, gondolj a következményekre, még akkor is ha most per pill a 7.dik mennyországban vagytok, és minden tökéletesnek bizonyul.

Ne cseszd el a jövődet!

2013. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja nehogy megtedd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Max élőbe,de ne hagyd ,hogy videóra vegye!!!!!!!!!!! A férfiak férgek!!!!
2013. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!