Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent? Miért lett bunko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandra2000 kérdése:

Mit jelent? Miért lett bunko velem?

Figyelt kérdés
Nyáron nagyon bejöt egy fiú! Udvarolt nekem hogy gyönyörű vagyok,meg hogy a mososlyom elkábitja meg stb! De mostanában bunko lett! Mert nyáron bevalotta hogy bejövök neki!Folyamatosan beszélgetünk de egy hónapja bunko lett velem!
2013. okt. 14. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát gondolom visszautasítottad
2013. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Szokj hozzá,hogy a legtöbb férfi egy idióta bunkó. A többség nem mond igazat,csak meg akarják az nőt dugni és minden téren kihasználni.
2013. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem utasitottam vissza! Egyszerűen 1 nap alatt bunkó lett! De akkor most ez mi??
2013. okt. 14. 18:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fura! Kérdezd meg, hogy mi a baja veled.
2013. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem úgy reagáltál,mint amire számított.
2013. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ilyen vagyok, el is árulom, hogy ez miért van.


A fiú fél tőled, fél egy esetleges új kapcsolattól, fél attól, hogy csalódna benned, vagy te csalódnál benne. Mivel a legsz..rabb érzés kételyek között élni, szenvedni, így átbillenti a mérleget az egyik irányba. Jól tudom magamról, hogy tipikus példája vagyok a lányokkal nagyon közvetlen férfiaknak, de ha komolyabban megtetszik egy nő, akkor azzal bunkózni kezdek. Én is félek egy kapcsolattól, a csalódástól és a másik fél megbántásától, ezért teszek róla konkrétan, hogy a lány hogy minél hamarább döntsön, mert számunkra már az is félig kudarcnak minősül, ha a lány azt mondja, hogy nem tudja mit akar. Ez volt a drasztikusabb eset.


A kevésbé drasztikus eset az, hogy a fiú így akarja elérni, hogy egy kicsit jobban körüllengd, hogy lássa, tényleg érdekel téged, érdekel a problémája, érdekel a gyengesége stb.


Ha kitartasz mellette, faggatod, hogy miért olyan, amilyen, ha sokat dumálsz vele, össze fogtok jönni. Ha ezek után agresszívan támadod, ellenszegülsz, behisztizel neki, akkor ennek a kapcsolatnak lőttek.

2013. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
A második válaszolónak üzenném, hogy bicskanyitogató a hozzászólásod, meg is érdemelnéd, hogy életed végéig egy tapló g..ci parasztot fogj ki magadnak, bár nagyobb büntetés lenne számodra, ha magányos, barlangi remeteként vegetálnál egészen a koporsóig.
2013. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 7-es hozzászólónak üzenem ,hogy egy bunkó !!!!! Akinek nem inge ne vegye magára !!!! Te is egy olyan faszi vagy ezért sértődtél meg !!
2013. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Bunkó vagyok és nem sértődtem meg, az újabb hozzászólásoddal megtetted helyettem is. ;)
2013. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, amit a privát üzeneted sugall, aszerint még búza is vagy... Na én koccoltam is innen. :s
2013. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!