Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vele vagyok szeretem es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vele vagyok szeretem es nem kell mas de ha kulon vagyunk, olyankor mas ferfiakrol almodzom es masra vagyom. Miert van ez?

Figyelt kérdés
21L vagyok es csak szeretnem tudni hogy jelente ez valamit vagy akkor most ez nem szerelem?2eve van pasim...
2009. nov. 10. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Azért mert repedsarkú, tüzelő hülye kis k*rva vagy. :)
2009. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem hanem inkább már megszokás!!! a szerelem az az hogyha külön vagytok hiányzik, és minél hamarabb szeretnél vele lenni! Szerintem gondolkodj el h így érdemes e együtt lennetek!
2009. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom miért van ez így nálatok nőknél.

Szeretetk*rva, asszem itt olvastam valahol ezt a jellemzést a hasonló esetekre.

Grat, lelkiekben már megcsaltad.

2009. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy már tényleg nem vagy szerelmes és új kalandokra vágysz. Amit valljunk be annak ellenére, hogy az előttem szólók eléggé leszóltak téged, a férfiak ezt sokkal aktívabban gyakorolják...És őket nem szólja meg senki, hogy például k.rvák, mert egészségesen lázba hozza őket egy kívánatos egyed.Erkölcsileg elnyomhatod hogy nem, én nem vagyok olyan, de az ösztönök úgyis győznek, biológiai folyamat. Még ha nem is mondjuk ki sokan kalandoznak agyban másfele. Viszont én kizárólag csak akkor, ha már nem vagyok szívből szerelmes...
2009. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, használna neked,ha egyedül lennél kicsit. Kis érlelő magány. Amikor megismernéd magadat, megszeretnéd magadat, egyenesbe jönnél magaddal, mert míg magaddal nem vagy egyenesben,addig a pároddal se tudsz, aztán vágynál valakire, akit szerethetsz,mert elkészítgetted magad neki. Egyenlöre pihenhetnél kicsit párkapcsolatilag.
2009. nov. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért van ez, mert az ember természetével ellenkezik a monogámia. Ez csak egy ránk erőltetett társadalmi elvárás.
2009. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a szerelmünk elején voltunk a barátommal, rákérdeztem: "Mondd, te megnézel más lányokat? Erre a válasz ez volt: "Ugyan, nekem csak te vagy a világon, másra rá sem tudok nézni."


Így 4 év elteltével, újra feltettem a kérdést. "Mondd, neked tetszenek más lányok?" Erre Ő: "Ha nem tetszenének a nők, akkor b.zi lennék."


Elvileg, mindenki hűséget fogad és nem vakságot.Amint az előttem válaszoló írta, szerintem olyan férfi (és nő) nincsen a világon aki számára kizárólagosan és csak is csak a társa kívánatos.De ezt nem is várhatjuk el, ezért ne érezd rosszul magad!

2009. nov. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!