Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakitott velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakitott velem, mégis folyamatosan keres. Söt, szóvá tette, hogy elég gyorsan elfelejtettem. Na, ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Egyébként nem felejtettem el, söt szeretem is, de nem szoktam keresni ha már egyszer befejezte velem.

Volt már veletek ilyen "köztes" állapot?


2013. okt. 17. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen.
2013. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor az a tipikus, hogy bántja a férfi egóját az, hogy nem lát megtörten, mert valószínűleg ezzel büntetni is akart.


Illetve az is lehet, hogy csak taktikai húzás volt részéről a szakítás, arra számított hogy majd vissza fogod könyörögni magadat hozzá, és utána pedig úgy fogysz majd viselkedni, mint a kiskutyája, minden megaláztatást el fogsz tűrni.

2013. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen. De igaza van a második válaszolónak! Csak még annyi, hogy ne is könyörögj neki. Emelt fővel viseld a szakítást, és hadd jöjjön csak rá mit veszített. Könyörögjön ő! ;)
2013. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt fordítva láttam egyszer. A lány eljátszotta ugyanezt, a fiú meg aki egyébként teljesen oda volt a lányért annyira berágott emiatt, hogy rögtön fel is szedett egy fiatalabb lányt, akivel azóta is évek óta együtt vannak. Hát a lánynak elég szar egy két éve volt a dolog után.
2013. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:) De valahogy én nem olyannak ismertem meg mint aki "hatalmi" harcot folytatna. Föleg velem, akit szeretett.

De lehet kijött belöle az állat :P

2013. okt. 17. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!