Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, teljesen tapasztalatlan. Miért ítélnek el ez miatt a többiek?

Figyelt kérdés

Bizonyos okok miatt mindig is otthonülő típus voltam, rövid pórázon tartva.

Barátaim se voltak, és most se igazán vannak.

Talán ez miatt is vagyok túl visszahúzódó.. és önbizalmam sincs.


Ebből következik, hogy nem volt még barátom.. "tapasztalatlan" vagyok a mai korombeliekhez képest.

Nem tartom magam szépnek, bár az iskolában az ellenkezőjét állítják.


Bántó számomra, hogy sokan grimaszolnak, kinevetnek ez miatt.

Igazán lelkis vagyok, így nagyon megviselnek ezek a "sértegetések"..



Úgy érzem nehezen találnék barátot, mert én a belsőre megyek.. egy normális barátot szeretnék.

De nehezen találni, az én esetemben meg pláne..



Kellemetlen, de kíváncsi vagyok néhány külső (esetleg együtt érző)véleményre.. a tanácsoknak is nagyon örülnék.


Előre is köszönöm! :)



2013. okt. 17. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges azzal foglalkozni, hogy nálad hülyébbeknek mi a véleménye rólad :)
2013. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én még 18-19éves koromban is ilyen voltam,mindig azzal buzeráltak hogy ó neked sose lessz csajod,aztán mégis lett,hidd el nem késtél el semmiről :)
2013. okt. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

külső-belső egyaránt fontos. Az élet akkor szép, ha megtalálod a harmóniát mindennel.


Én 22 éves vagyok, 5 barátnőm volt, és elég sok lánnyal volt dolgom. Megbántam mindet, igazából. Oldalakon keresztül irhatnék, hogy miért.


Az első lánnyal 17 évesen jöttünk össze. Kedves volt, aranyos, jól nézett ki, és már mindkettőnkben tomboltak a hormonok, igy hát összejöttünk. 9 hónapig húztuk, de az utolsó fél év inkább csak a szexről szólt.


Inkább várj fél évet - egy évet - akár többet is onnan, hogy megismered a szerencsés fiút, de bizonyosodj meg róla, hogy ő lesz az Ő.


Irigylem azokat, akik egész életüket egy ember mellett élik le. Elképzelni se tudom, milyen mély lehet egy ilyen kapcsolat :(

2013. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszi, hogy nyílik még a sárga rózsa.
2013. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!