Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos vagy jogtalan féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos vagy jogtalan féltékenység?

Figyelt kérdés

Előre szólok hogy a történet hosszú lesz.

A lényeg, hogy diákok vagyunk, és diákként egy helyen dolgozunk. Sok férfi/fiú volt még rajtam kívül. Az elején semmi gondom nem volt, de volt egy lány, aki a barátnőmnek olyanokat mondott, hogy milyen jó lenne ezzel meg azzal a sráccal hármasban csinálni. Mármint a srác, a barátnőm meg ő. Ezután másnap az egyik srác akiről szó volt, odament barátnőmhöz és puszit adott neki. Mondom jól van, végül is nem nagy dolog, de azért mondtam barátnőmnek, hogy azért jobban örülnék, ha kicsit távolságtartóbb lenne ettől a csávótól. Már ebből meg volt a balhé, hogy túl féltékeny vagyok. El is hittem, hogy na jó valóban eltúloztam kicsit, de azért kértem hogy ha máskor ilyen van, akkor szóljon. Reggel simán megtörtént ugyanez (és rengeteg lány közül csak neki adott). Kiborultam, de "kicsit" túlzásba vittem talán. Beszélgettem erről barátnőmmel, és úgy hittem megértette, hogy mi is a problémám.


Ezután folytatódott a dolog. Egy másik srác felvette facebook-ra, és ott nyomatta neki, hogy csak rá mosolyog-e ilyen szépen vagy másra is? És barátnőm írta, hogy mert hogy tetszik a mosolya. Sima flörtölés volt a beszélgetés. Vagy lehet csak nálam számított annak...(A beszélgetést ő mutatta meg amúgy)

Ezután már kértem hogy mutassa meg ha ír. Olyanokat írt barátnőmnek, hogy szerinte én nem érdemlem meg őt, meg ő sokkal jobbat érdemel nálam, és nem is érti hogy miért van velem meg stb. Meg hogy tetszik neki. És hogy szívesen elintézi a csávó azt, hogy a barátnőm mellette dolgozzon, engem meg elküldjenek máshova. Barátnőm meg írta neki hogy nem kell, mert majd megoldja máshogy a dolgokat, mert hogy ő trükkös.

Erre azért már ténylegesen bepipultam, és mondtam hogy akármilyen szarul is hangzik, felejtsd el a csávót. Ez megtörtént, szóval megnyugodtam. De azért mondtam neki, hogy nem esik jól amikor azokkal a srácokkal röhögcsél meg dumálgat, akik azokkal lógnak, akik miatt ideges lettem. Szerinte ez hülyeség, meg mi az hogy ő nem beszélgethet férfiakkal. Ja mondom bocs, hogy az 50 férfiből megkérlek arra, hogy 3-4 db-al ha lehet ne nagyon lógjál.

Sokszor meg volt ebből a probléma, és sokszor éreztem hogy talán én is eltúlzom a helyzetet, de szerintem az előzmények miatt volt alapja.


Annak ellenére, hogy állandóan összevesztünk ezen, nem tartotta tiszteletben a kérésemet. Annak ellenére is engem féltékenyezik le, hogy amikor a többi sráccal lóg, akkor semmit nem szólok, meg amúgy sem érdekel.

És állandóan hazudozott, hogy jaj csak odaszólt egy szót meg ilyenek, miközben láttam hogy percekig dumálnak meg röhögnek. Aztán amikor odamegyek, akkor meg még ő szól a csávónak, hogy menjen mert balhé lesz. És akkor azt mondja először nekem, hogy csak azért ment el, mert épp más dolga akadt. Ja mondom biztos percekig semmi dolga, és akkor amikor megyek, akkor pont dolga akad.

A másik amit mondtam neki, hogy érdekesnek tartom hogy ezek a srácok csak akkor mennek oda, amikor én nem vagyok ott. Előlem meg bujkálnak. A barátnőm meg simán falaz nekik. Érdekes hogy a többi fiút és férfit nem zavarja a jelenlétem, meg tud beszélni vele előttem is...


Én képzelek túl sokat a dolgokba, vagy talán tényleg van benne valami? Ti mit tennétek?



2013. okt. 18. 07:17
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
ja, én a 28-as válaszra írtam, a nem reálisan gondolkozó 67%-osnak.
2013. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Én nem hagynám, hogy teljesen hülyére vegyenek! Kiraknám a csaj szűrét a többieken meg keresztülnéznék, aztán felőlem azt csinálnak amit akarnak kefélhetnek is ott nyugodtan egyet!

Amíg nem állsz a sarkadra és állsz ki magadért addig hiába akarsz változtatni a helyzeteden. Szép szóval már próbáltad, nem használt. Most próbáld csúnyával!

2013. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
én ebből azt vettem le, h visszautasította.. nem mellesleg a csaj mutatta meg a beszélgetést, akkor mégis mi a titok itt? itt csak az a másik pasas a hunyó, aki indítványozta az egészet.. embereket NEM SZABAD kisajátítani, mert az kicsinyességre vall. a kapcsolat alapja meg a bizalom, itt ennek szikráját sem látom.. azért mondtam h ismerni kellene a hátteret, mert ez kevés infó ahhoz, h bárki is véleményt mondhasson. amúgy se az alapján fogsz dönteni, h ki mit mondott.. az meg egyenesen durva, h hagyod, h leribizzék a barátnődet, akivel még HIVATALOSAN együtt vagy.. priviben is beszélhetünk, ha gondolod, leírhatsz mindent, elolvasom..
2013. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
67%-os te nem a 43 éves férfi vagy véletlenül? A te tinikorodban még nem voltak ennyire elk*rvásodva a nők. Ma viszont már mikroszkóppal kell keresgélni a normális lányokat. "Hivatalosan" együtt. Ez nagyon jó! Papírjuk is van róla? Nézd. AKÁRHOGY vagyok is együtt valakivel a minimum, hogy megtisztelem annyival, hogy nem bocsátkozom kétértelmű beszélgetésekbe és leállitom azt aki rám hajtana. Azt a srácot pedig péppé verném aki a világosan kinyilvánitott kapcsolati státuszunk ellenére is ráhajt a csajomra. Normális valamire való embert ezt tiszteletbn tartja persze nem a skalpvadász suhancok akiknek attól értékes valami, ha azt más elől szedték el. Okádék, hogy mi van manapság. Amúgy igen a túlzott féltékenységgel bele lehet belekergeti bárkit a másik karjaiba.
2013. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Ácsi, én vagyok a 43 éves férfi és én pont azt mondom, hogy lapátra kell tenni a csajt aki így flörtölget. Ne keverjük a dolgokat.:)
2013. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
nem vagyok. 23 éves lány vagyok.
2013. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
péppé vernéd? azta.... de "férfias"vagy :D tovább gondolkodni már nem tudsz? h az erőszak semmire sem ok? mellesleg, lehet h sok a ribi, de a sok kétszínű, idióta, szánalmas, és nevetséges pasi is rengeteg..
2013. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
És szerintem akkor se történt flört. Vagy ti bezárjátok a párotokat? Ufff, az igen :D:D:D:D lol..
2013. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

Én mindenkit hagyok, hogy kinyilvánítsa a véleményét a történetről. Nem vitatkozni akarok, és védeni sem akarok senkit. Tudom hogy én is hibáztam sok lépésben, és mondjuk abban igazad van, hogy pár dolgot ismerni kéne talán tényleg a múltunkban ahhoz, hogy teljes legyen a történet, és értsd, hogy miért is voltam féltékeny. Bár szerintem az okom valahol meg volt rá. És a bezárás meg a flörtölés között azért nagy "rés" van. A viccelődő flörtöléssel meg a dicsérettel semmi gondom, de ez a beszélgetés túl ment rajta. A bajom meg valahol a tisztelettel és a kijátszásommal volt, hogy kérésem ellenére is védte a srácokat, miközben ő is bevallotta, hogy igazam volt abban, hogy rányomult a srác, és nem utasította vissza úgymond egyértelműen.


A kisajátítás és a másikat zavaró dolgok miatti kérés meg megint csak más. Írtam is, hogy nagyon nem érdekel, amikor másokkal lóg, csak az nem tetszik, hogy olyanokat véd, akikkel úgymond kijátszanak. Olyanokkal lóg, akik valahogy elfutnak ha épp arra megyek. Tudod ez valahol gyanús. Miért van az, hogy csak 3-4 ember fut el előlem, és a másik 40-nek semmi gondja? Ők akkor is tudnak viccelődni vele, ha ott vagyok. Így akkor sem zavarnak, ha nem vagyok ott, mert tudom hogy nyílt lapokkal játszanak. De szerintem mindenkinek vannak olyan emberek az életében, akikkel nem nagyon szimpatizál. Nem azt mondom hogy ezektől el lehet, vagy el kell tiltani bárkit is, de szerintem másoknak sem esik jól, ha olyanokkal barátkozik a másik, akit ő nagyon nem bír, mert például rányomul a barátnőjére, úgy hogy tudja hogy van barátja.


És az erőszak tényleg nem megoldás semmire, sőt én nagyon is utálom az erőszakot, de néhány esetben talán tényleg jogosan lehetne megtenni. Persze csak férfi-férfi esetben. Amikor érzelmileg és értelmileg sem áll ott az illető, hogy megértse azt, amit mond neki az ember, akkor talán olyan evolúciós szinten áll, hogy csak abból ért. És inkább az a durva, hogy ma még vannak ilyen szinten álló emberek.

2013. okt. 18. 22:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!