Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fogom valaha is felejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom valaha is felejteni őt? (lány-lány)

Figyelt kérdés
Én lány vagyok és beleszerettem egy másik nőbe, aki sokkal idősebb nálam. Azt már elfogadtam hogy köztünk nem lehet semmi. De nála jöttem rá hogy leszbikus vagyok. És sehogysem tudom kiverni a fejemből. Ő az első szerelmem.

2013. okt. 18. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A másik nő ehhez mit szól?:)
2013. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ő nem tudja. vagyis szerintem sejti. De nem mondhatom el neki.
2013. okt. 18. 15:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Soha nem fogod elfelejteni.
2013. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem hogy mennyi idősek vagytok?
2013. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Valószínüleg sosem fogod elfejteni. Idővel enyhül majd az érzés, hidd el, gyorsabban mint gondolnád.
2013. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem.:/ mert nagyon fáj
2013. okt. 18. 23:12
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne mondjátok már neki hogy sosem fogod elfelejteni!!

Én négy évig szerettem valakit, azthittem már sosem lesz vége a szenvedésnek...de jöttek utána más lányok, a barátnőmmel mondjuk meg is szakadt a kapcsolat, azóta sosem gondolok rá, és nem is izgat!

Kérdező hidd el, csak jönni fog valaki más aki levesz a lábadról, és voilá, idővel elfogod felejteni!

2013. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Néha én is azt gondolom, hogy soha nem fogom, vagyis nem tudom elfelejteni, de már annyira beletörődtem abba hogy szenvednem kell emiatt, hogy már valahogy megszoktam ezt az egész dolgot. Sajnos. De honnan veszed vagy tudod olyan biztosra hogy nem lehet köztetek semmi?
2013. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát megmondom őszintén nem tudom 100%-osan biztosra de gondolom..
2013. okt. 20. 10:23
 10/15 anonim ***** válasza:
nagyon hasonlo cipobe jarunk ugy erzem :)... de ahogy lesznek mas lanyok az eletedben, ugy egyre konnyebben fogod tudni kiverni a fejedbol!
2013. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!