Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egyszer "annyira főnyeremény vagyok", miért nem visznek el?

Figyelt kérdés

Sok lány ezt mondta, akivel ismerkedtem, de aztán mindig találtak egy (szerintük) jobbat, aki mellesleg alázza őket, megcsalja, aztán hónapokkal később hozzám jönnek sírni, majd újból összeszednek egy olyan p*csöt, ha lenyugodtak...


Ennyire nem számít ma már a kedvesség? Tény, hogy nem vagyok egy talpraesett macsó, de az anyámasszony katonájától is messze állok.


2013. okt. 20. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez fordítva is lehetne mondani. A rendes lányokat pedig a kis ribikért hagyják el.
2013. okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nem akarlak megsérteni,de csak két lehetőség van,ami szóba jöhet a te esetedben:


1.Mégsem vagy főnyeremény

2.Ri..ancokkal ismerkedtél,de ha mint írod tényleg sok lánnyal ismerkedtél,akkor viszont azt kéne figyelembe venned,hogy a megfelelő típusú lányokkal ismerkedsz e....

2013. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Főnyereménnyel nem tudnak sokan mit kezdeni, mert nem hiszik el, ők lehetnek olyan szerencsések, hogy megnyerjék a főnyereményt. És ha netán össze is jönne, nagyon hamar elherdálják.
2013. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ők a különdíjra hajtanak.
2013. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Különbség: az általam említett lányok normális, érett gondolkodású, kedves, szerény lányok voltak. Körülbelül hasonló vagyok, tehát egy hasonló lány egy hasonló srácot hagyott faképnél. Ellenben olyat, amit Te írtál, csak azok a férfiak tesznek, akik megtehetik, mert megvan hozzá a külső adottságuk (is). Tehát egy normális, átlagos srác nemigen hagyna ott egy jobb nőért, a külső szépség mulandó (na meg amúgy is belülről fakad).
2013. okt. 20. 23:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Az előző hozzászólásom az első válaszolónak szólt.
2013. okt. 20. 23:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Pont most raktam fel kérdésként:

"Miért nem találnak hozzáillő párt maguknak az átlagos tulajdonságú középkorú férfiak ebben az országban?"

2013. okt. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megpróbáltad te is megszerezni ezeket a lányokat, hívtad őket randira?

Vagy csak vártad, hogy a "kedvesség"-edre adekvát reakció lesz az, hogy ők veled akarnak összejönni?


Kérdezted mit számít a kedvesség: kedvességért kedvességet viszonoznak leggyakrabban, azt gondolom megkaptad. Vagy te is minden további nélkül beleszeretsz abba, aki kedvességet tanúsít?

2013. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi vagyok, hogy kezdemenyeztel is vagy csak megkaptad a jelzőt és ennyi...?
2013. okt. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kezdeményeztem és randiztunk is nem egyszer, nem egy lánnyal. Aztán szépen koppantam. És nem lerázáskor mondták, hogy "főnyeremény vagy", hanem még az ismerkedési szakaszban.
2013. okt. 21. 07:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!