Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a nők akiknek hatalmasak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akiknek hatalmasak az elvásásaik a férfiakkal szemben, azok vajon mit adnak bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ebből a kérdésből indultam ki: "Sok nő valóban azért marad magányos, mert sok a fejében az elképzelt hülyeség"

Lehet, hogy semmit a p. kívül és még pont ők csodálkoznak mikor x év múlva megunják őket. Mindent készen akarnak megkapni, de ők semmit se akarnak dolgozni a sikerért...



2013. okt. 21. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Általában semmit.
2013. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van puncijuk :) Ez nekem elég.
2013. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a kapcsolaton belüli elvárásokra gondolsz,bár nem írtad oda...
2013. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Az én barátnőm rohadt válogatós. Nem is annyira külsőre, mint belsőre. Előttem nem is volt rendes pasija, mert mindegyiket dobta pár hét után.

Tud főzni - és szeret is, és enni is szeret, intelligens, nagyon jó humora van, heti 4 szer edz, tehát nagyon jól néz ki, legalább annyira szereti magát, mint engem, nem féltékeny, lenyeli. Ennél többet nála rondább csajtól sem kapok, úgyhogy nekem ez így pont jó.

2013. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Legtöbbször épp az ilyen csajok nem adnak bele semmit a kapcsolatba.
2013. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem jött azzal néhány Mr. Siránkozó Nyomorult, hogy micsoda elvárásaim vannak (amikor elutasítottam őket). Nos, ugyanazt adom bele egy kapcsolatba,amit elvárok. Szeretjük egymást a barátommal, nem szokott panaszkodni. :)
2013. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ők csak bele akarnak csücsenni a jóba. Legyen a férfinak lakása , autója , legyen , gazdag , helyes
2013. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elég provokatív ez a téma és volt is már :)


Házimunkát például. Feltéve, ha a férfi nem fél összeköltözni szíve választottjával.

2013. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Én is egy szerencsétlen, egyedülálló nyomorék kan vagyok, de szerintem ez a kérdés bődületes marhaság.


Ugyanazt adják bele a lányok a kapcsolatba, amit a férfiak. Ők sem különböznek tőlünk túlzottan, az elvárás tekintetében, csak az előjelek változnak. Ezt kéne felfogni.


Az egyedülálló férfiak 90%-nál nem stimmel valami (legalábbis ez a tapasztalatom eddig) és először a saját szemétdombon kéne rendet tenni.

2013. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Magasak az elvárásaim a belsőt illetően. Hogy mit nyújtok? Azt, amit elvárok. 23/L.
2013. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!