Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tereljem el a figyelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tereljem el a figyelmem vagy hogy szüntessem meg az érzést ha magányos vagyok?

Figyelt kérdés

A dolog elég komoly. Már egy jó ideje nincs barátom,és nagyon magányosnak érzem magam,mostanában egyre többször sírok.Voltatok már ilyen helyzetben? Mi segített?

Hálásan köszönöm a hasznos válaszokat!



2013. okt. 21. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Barátok?
2013. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Barátok terén hogy állsz? Mert ha vannak, akkor rájuk kéne helyezni a hangsúlyt.
2013. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyfolytában így vagyok vele,és tudom milyen érzés sajnos. :/ Én ilyenkor másoknak próbálok segíteni,illetve elfoglalom magam,pl. filmet nézek,játszok,tanulok amihez éppen kedvem van. :)

22/F

2013. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ugyan ez vagyok csak annyi kivétellel, hogy én fiú vagyok és nekem még nem volt barátnőm...és ez miatt nyáron felvágtam az ereimet.

mert már a halántékomnál nyilal a fájdalom és a magány.

legyél erős...erősebb mint én.:S


ja és még annyi, hogy én nem szoktam sírni!

2013. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress valamit, ami rosszabb, majd az eltereli. Én dolgozni kezdtem :D


22F

2013. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te önfeláldozó hős vagy a szememben! Már manapság szinte csak párokat és magányos pasikat látni mindenhol. Majd minden csaj elkelt már. Te meg tartod a reményt a sok magányos pasi szívében hogy nincs minden még veszve! Respect! 23/F
2013. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld magad minél hasznosabb tevékenységgel lekötni, hogy érezd, legalább csinálsz valamit. Nekem eléggé bejött, most már nem érzem magam annyira magányosnak, pedig még sosem volt senkim egész életem során.
2013. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én voltam, és egyszerűen nem is mertem kezdeményezni senkinél, egy beszélgetést elindítani, semmit, vagy ha velem akart valaki beszélni akkor is inkább menekültem, párszavakban válaszoltam... már kezdtem egyre depressziósabb lenni, mert nem értettem, hogy miért vagyok ilyen, amikor nem ezt akarom, nagyon magányos voltam... aztán sok kutakodás, netes ismerkedés hozzám hasonlókkal(főleg itt) után rájöttem, hogy szociális fóbiám van, és így értelmet nyert minden, a depresszióm elmúlt, és azóta próbálom helyrehozni magam :) kb. 1 éve, sajnos egyelőre komolyabb eredmény nélkül... :/ bár már azért sok előrelépés van az ügyben :)


21f

2013. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!