Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan srácok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan srácok, akik életük egy szakaszában lúzerek voltak a csajoknál, de rájöttek hogy mi a hiba és sikeres csajozókká váltak?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi jelentette az áttörést nektek?
2013. okt. 22. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
ez nem így megy... sárm ha van megy ha nincs akkor meg se látnak a csajok.. és függ attól is, hogy bejövős e mert mindenkinek más :)
2013. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Lúzer voltam, Mostmár hiper mega lúzer vagyok :D
2013. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én még mindig lúzer vagyok a csajoknál, engem is érdekelne a "titok" :D:DDD
2013. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen, rettentő gátlásos voltam a nőkkel. Ahhoz, hogy egyáltalán oda merjek menni valamelyikhez egy szórakozóhelyen, keményen meg kellett emelni a véralkoholszintemet. Nyilván taszító egy nőnek a részeg pasi, így hiába voltam sportos, fiatal, nagyon keserves volt a dolog. Amióta a gátlásaim megszűntek a nőkkel kapcsolatban, minden ujjamra találok...
2013. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Önbizalom, szarni a félelmekre, bátran odalépni a kiszemelthez és alkalomhoz illő szöveget bevetni (kreatívan)!
2013. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Le kell állni a "lúzer vagyok" dumával! Miért kell ezt szajkózni? Ha tetszik egy nő akkor simán oda lehet menni beszélgetni! Jó itt nem a kis titicsajokra gondolok! Van nőben is alpári de a normális épp megmondja a frankót,hogy bucs nem! Ezt meg nem veszteségnek kell felfogi,hanem moszt nem jött össze! Ha így gondolod ezt sugárzod és sokkal nő az esélyed!
2013. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam van valami átalakulás kb. két éve lassan, de még mindig inkább a lúzerek közé tartozom. Annyi, hogy már rájötem, hogy nem kell agyon kedveskedni a lányoknak, meg nem árt bunkónak is lenni időnként stb. Eddig csókok jöttek össze többnyie lányokkal, de volt már petting is, na, de normális szex még nem jött össze sajnos, bár lehetett volna...
2013. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt hittem lúzer vagyok ,de csak finnyás és jól nevelt :D Rájöttem, hogy a kettő együtt nem szerencsés. És mivel az egyik nálam szívből jön, meghagytam csak azt :)
2013. okt. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Régebben gátlásos voltam a nőkkel. Mióta BMW-m van és évi 50 millió dollárt keresek, teljesen gátlástalan lettem és hirtelen sikeres csajozóvá váltam.
2013. okt. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!