Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakításkor lemondott mindenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NMIK kérdése:

Szakításkor lemondott mindennek. Normális egy férfitól?

Figyelt kérdés

Sziasztok, abban lenne egy kérdésem, hogy több mint 1,5 év után szakitottunk a barátommal. Előzménye az, hogy márciusban gondjaink voltak a szexuális életünkel, amiket nehezen tudtunk korrigálni ezért majd én nagy okos "nő" azt hittem h a fogamzásgátló mindent helyrehoz. Szóval ott kezdődik hogy a tavasszal 6hétig nem nyúlt hozzám, a nyáron 1 hónapig, most az ősszel 3-4hétig. Hát szépen felvilágositottam, hogy ez nem jó igy, dolgozunk mind2-en de megoldottuk, h találkozzunk. Nos amikor mondtam neki hogy, száljon bele a gyógyszerembe vagy a bérletembe akkor azt mondta, hogy "mi vagy te k*.?" :O Ezen kiakadtam és innen sorra jöttek folyton a veszekedések.. Minden héten szakitott velem 3-4x-er utána meg rá pár órára jött a bocsii. Na 10perc hancúr.. Aztán a nyári szakitás.. Én találkoztam egy férfival 2-alkalommal hogy majd hátha túl teszem rajta magam.. Nem történt köztünk semmi. Mert én a szerelmemet szerettem, szeretem a mai napig. Nos én fel akartam vágni a barátnőmnek.. akivel hát kiderült nem is voltunk annyira barátnők, hogy milyen boldog vagyok, meg h ez a pasi aki 24 éves vele milyen jó volt minden..(minden..) és közbe hát sehol semmi.. Csak a szám járt.. illetve a kezem. Nos később amikor újra békültünk a barátommal ezt elolvasta és azt hitte történt valami köztem és a férfi között. De mondtam neki, h csak felvágásból irtam. Azóta ezt nagyooon! megbántam. :S Vagy legalább töröltem volna ki..-.-" ahh. néha lökött vagyok. :D Na mind1. végül meggyőztem félig és kibékültünk.

Azóta amióta békültünk mindenért veszekszünk, főleg a hangneme miatt ahogy beszél velem, ha hozzá érek és szeretkezni akarok azért ha nem érek hozzá akkor előhozza ezt a témát.. hogy megcsalom és k*. meg r*. meg stb. Ha leülök az ágy szélére és elkezdem hajtogatni a ruhákat beáll az ajtóba és elkezd mocskolni meg h megcsalom.. Meg hát én idő közen dolgoztam egy kocsmában.. nem szép hely egy 19 éves lánynak de csak 5 hetet.. mert ott is kavarták rólam a pletykát.. mert egy kisváros az ilyen.. a főnökön a párom testvérének az anyósa szóval családi vállalkozás, iszákos vendégek.. DE NAGYON!.. és innen is kapott a kapcsolatunk a páromnak hülyeségeket pletykáltak, féltékeny volt ha meghívtak colá-ra vagy ha kaptam borra valót.. meg tartottam a pultos-vendég távolságot de ő nem hitte el. Pedig nem vagyok olyan lány. Nos és most szakítottunk.. És olyat mondott h gyilkost küld rám meg nem fizeti a telefon előfizetést amit vettem neki, pedig nem bíztam benne, meg h a 900ft-os feltöltős sim kártyámat letiltatja.. mert az ő nevén van. stb. Időközben még az nap estefele felhívott az osztálytársam meg dolgoztam és nem voltam suliba. Nem bírt felhívni, felkapta a vizet a párom h biztos k*.kodok és ezt sem hitte el.. h lánnyal beszéltem, (szinte senki se tudja a (tel.számom.) Azt mondta békülni akart azért hivott és ezt is úgy tudtam meg h 1órán keresztül hivogattam, h mondja meg mit akart.. (hát szerelmes Voltam..:S) és amikor felvette: "mivan? mit szerettél volna mondani? -jóédes anyádat te k*., aztán fordulj fel, r* meg stb. Menjél b*.. :O

És hát most már belefáradtam ezekbe.. Folyton azt mondta, hogy én vagyok az idióta meg a h***e. De szerintem nincs igaza. Szerintetek most tényleg én vagyok a h**ye vagy ő?


ui.: bocsii h ennyire hosszan sikerült.


2013. okt. 23. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jóó kutya!

Igen, tényleg te vagy a hülye, hogy eddig hagytad ezt menni és nem voltál képes lezárni a dolgot. A szerelem erre pedig nem indok.

2013. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Elnézést hibákért:

"Járt a szám, illetve a kezem." -> úgy értem, hogy felvágásból írogattam.

Meg bíztam benne.*

2013. okt. 23. 10:07
 3/15 anonim ***** válasza:

Gyorsan kapjál észhez és hagyd ott a fenébe, míg majd arra ébredsz hogy felpofoz, megver.....stb

Ne alázkodj meg egy ilyen idiótáért!

2013. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele?!
2013. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Semmi jövõje nincs ennek a kapcsolatnak a legjobb lesz ha menekülsz belõle minél elõbb mert a végén még nagyon megfogod bánni!Úgy beszél veled és kezel téged mint egy utolsò cafkát!:( Töröld ki az életedbõl!
2013. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Először is hülye vagy. Mert ennyi ideig együtt voltál vele. Aztán hülye vagy azért, mert... kellett neked felvágni. Ezzel aláástad a maradék bizalmat is kettőtök között. Itt vége kellett volna, hogy legyen. Aztán hülye vagy, hogy csak most mentek szét. Hülye vagy, de a most már exed még nálad is hülyébb, szóval ez vigasztaljon. Ha engem kérdezel, nincs közös jövőtök. A túlzott féltékenység bármilyen kapcsolatot tönkre tud tenni.


Tipp: Legközelebb normális férfit keress. A féltékenység egy bizonyos mértékig jó, mert azt mutatja, hogy szeret és fontos vagy neki, de ha átbillent a ló túloldalára, akkor megmérgezi az egész kapcsolatot.


22/F

2013. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Már egyszer megpofozott. Le k*-zott és én meg agresszivitásomból lekaptam a bicikliről és elkezdtem rugdosni. Ezt is ő hozta ki belőlem.
2013. okt. 23. 10:13
 8/15 anonim ***** válasza:

'Jóvan. Először is megpofozott, szóval viszlát. Ez úgy alap. Másodszor te se vagy épp "normális".

Mondhatnám, hogy megérdemlitek egymást... de inkább hidd el, hogy mindkettőtöknek jobb egymás nélkül.

2013. okt. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tehát te kezdted, te vagy agresszív. Plusz félreléptél csak már tagadod.
2013. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Baccardi01 ***** válasza:
Vess véget ennek a kapcsolatnak, ha jót akarsz magadnak.
2013. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!