Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők a múltbéli csalódásaik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a múltbéli csalódásaik után miért az új barátjuk büntetik?

Figyelt kérdés
Temérdek esetben látni itt és a valóságban is (és személyesen is megtapasztaltam), hogy ha egy nő egyszer/többször csalódott az életben párkapcsolati téren, akkor a jövőben túlságosan is gyanakvó, féltékeny hárpia lesz. Az addig rendben lenne, ha tanultak volna a hibáikból, de ezzel csak újabb hibákat követnek el, amivel megölik az egész kapcsolatot. A "rendes srác" dologról nem is beszélve, hogy általában azt hiszik rájuk, hogy a kedvességgel csak a bugyiba akarnak bejutni, mert "a múltban már megütöttem hasonlóképp a bokám". Mindig hangoztatják, hogy "minden ember más"... akkor ilyenkor mégis miért lesz hirtelen egyforma a legtöbb férfi a szemükben?
2013. okt. 23. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vagyok nő, de fiúként ugyanígy állok hozzá (nem tudom, jó-e), és nem akarok többször pofára esni, abból már volt elég.
2013. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni...ne általánosíts,én eddig csak ilyen férfiakkal találkoztam...most tartok ott,hogy olyannal most már szóba se fogok állni,akinek volt egy nagy szerelme előttem...
2013. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egyszerűen rossz emberekbe botlottál bele,valóban vannak ilyenek.
2013. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De egy ilyen viselkedéssel, amit fent leírtam, borítékolva van az újabb pofára esés és majd lehet mire fogni...
2013. okt. 23. 14:19
 5/13 anonim ***** válasza:

Oké. Amúgy nem kell ezt a nőkre vetíteni, BÁRKI lehet ilyen. Ez a kérdés meg megint csak filozófiai, valójában csak azt akarod mondani: nők, ne csináljátok ezt.

Oké, vettem a lapot, majd próbálkozom, köszi.

2013. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gondolom, azért lehet, mert ha az ember már több partnerben csalódik ugyanolyan téren, akkor hajlamos erre fókuszálni a következő kapcsolataiban is.

Pl. valakit már több partnere megcsalt. Az új barátnak esze ágában sincs, de ő akkor is mindenben gyanús jelet lát. Nem tehet róla egyszerűen kialakul egy ilyen védekező ösztön, egy berögzült rossz tapasztalat (pl. "engem eddig mindenki megcsalt, tehát a pasik alapból hűtlenek, vigyázni kell velük" vagy "igaz, hogy csak beszélgetett azzal a lánnyal, de az exemnél is így kezdődött").


Sajnos, ha már sokszor megütötte az ember a bokáját, akaratlanul is fél attól, hogy megint ugyanúgy jár.

2013. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nők, légyszi, ne csináljátok ezt! (Vagy legalább velem ne...)

Jobb így? :D

2013. okt. 23. 14:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ugyanezt a nők is mondhatnák..."Fiúk ne csináljátok ezt!" :D
2013. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#6

Viszont akkor képmutatás, mikor pont ők hangoztatják, hogy "a csalódás után állj talpra, vagy fel se vedd a bántást".

2013. okt. 23. 14:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de már a sokadik kapcsolatom futott zátonyra azért, mert az úriember képtelen volt elfelejteni az előző nagy szerelmét, és pont ilyen volt a hozzáállása mint amit a kérdező leírt. Volt amelyik közölte, hogy sosem fog szeretni, mert az előző nőjét szerette és hogy ráfázott vele. Úgyhogy ez nem a nemtől függ, mindenki lehet hülye, és sajnos sokan vannak mindkét táborban ilyenek. Nekem is voltak csalódásaim a múltban, mégsem úgy állok hozzá minden új kapcsolathoz, hogy ez is ugyanolyan szemét lesz mint az előzőek.
2013. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!