Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ilyenkor a teendő? (lejjebb)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ilyenkor a teendő? (lejjebb)

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam,nagyon szeretjük egymást(17L/16F)....de tegnap kiderült,hogy távoli rokonok vagyunk. (Harmad unokatestvérek).


Mint már mondtam őőőrüüüülten szeretjük egymást,de tegnap óta valahogy megrengett a kapcsolatunk,kicsit elidegenedtünk egymástól. Nemrég beszélgettem vele erről és megbeszéltük,hogy ez így nem működhet,hogy tudjuk,hogy rokonok vagyunk,viszont egymás nélkül egyszerűen megszakad a szívünk...:S Úgy hagytuk el egymást,hogy megpróbáljuk egymást elfelejteni....de már most nagyon hiányzik és láttam rajta,hogy ő is nagyon elkeseredett.

Attól is megvoltunk/vagyunk megijedve,hogyha szexre kerülne sor,nem-e lenne az vérfertőzés?


Kérlek segítsetek,mi lenne ilyenkor a legjobb lépés....


2009. nov. 12. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:) nem vérfertőzés... különben már asszem másodunokatestvérrel sem gáz összejönni mármint vérfertőzés szempontjából, persze az megint más, hogy tudjátok hogy rokonok vagytok

ti meg nem is tudtátok hogy rokonok vagytok, ráadásul harmadunokatesók vagytok, úgyhogy szerintem tudod mi a lépés :)

2009. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
meg szájára venne mindenki
2009. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a harmad fokú unokatesók közt még a házasság is megengedett polgárilag és egyházilag is, uh nyugi. a vérfertőzés kockázata meg csekályke, mert távoli rokonok vagytok. sőt! kimutatták tudósok, hogy az eldugott olasz falukban, azért magas a megélt kor aránya, mert a "magas kor megélése" gén /nevezzük így:)/ nagyobb aránnyal ütközik ki a rokonházasságokban, mint az idegenek közt, ugyanis mind a két fél hordozza.

amúgy alig 80 éve még bevett szokás volt és nem volt magasabb a nyomorék, fogyatékos gyerekek aránya, mint manapság.

uh, nyugodtan összejöhettek. :)

21/L

2009. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hatalmas megkönnyebbülés! Köszi szépen fiúk/lányok! :))))
2009. nov. 12. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Harmad unokatestvérnél szabad a pálya!

Még másodiknál is lehet, ha nem volt a családban sok betegség.

2009. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
simán mehet harmadunokatesóval:D.....szal ezen sztem ne próblémázzatok ha tényleg nagyon szeretitek egymást.
2009. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Apám meg anyám másodunokatestvérek. Igaz, nem is vagyok teljesen normális, de ez szerencsére kívülről nem látszik:-) Mehet a dolog, ha csak ezen múlna.
2009. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!