Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elofordult mar ilyen az eletetekben? Hogy tettetek tul rajta magatokat?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy az eletetek szerelmevel szakitasra kerult sor, azt hittetek soha nem fogtok nala jobbat talalni es ujra szerelmesnek lenni, majd kis ido elteltevel "kinevettetek" magatokat, hogy hogy tudtatok szeretni egy olyan embert aki fajdalmat okozott nektek???

Mennyi ido volt mig tultettetek magatokat?? :)


2013. okt. 24. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Kb. fél év volt mire idejutottam, de addigra már együtt is voltam a párommal.
2013. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. De a mi kapcsolatunk már annyira elromlott, mire végleg szakításra bírtuk magunkat, annyira elegem volt, hogy néhány hónap alatt kirángattam magam a gödörből.
2013. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
volt ilyen, igen. nagyon intenzíven szar pár hónapig volt, teljesen úgy 2 év alatt lettem túl rajta (lásd: már nem idealizálom, hogy nála nem lehet jobb, és semennyire nem vágyódom utána)
2013. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!