Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy összejöttem a lánnyal, olyan mint amilyenre mindig vágytam, nagyon szeretem is, igaz még csak 1,5 hónapja vagyunk együtt de lefeküdtünk, velem volt neki az első. Amikor itt van akkor mindig hozzám bújik, ölelget, megcsókol meg ilyenek, de Facebookon meg ilyeneket ír hogy jobb volt amikor barátok voltunk mert akkor nem voltam féltékeny (mármint én) és hogy legyünk megint azok. Mintha csak úgy menne hogy kidob és akkor már egyből nem is szeretem..

Meg mindig mondja hogy velem akar lenni nagyon sokáig, neten meg ilyeneket írogat hogy minek kellett nekünk össze jönni stb stb főleg ha megvan neki akkor. Miért csinálja ezt? Mit kéne csinálnom, hagyjam az egészet?

21F ő 16L


2013. okt. 24. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyerek még.
2013. okt. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez van, ha egy olyan lánnyal kezdesz aki szellemileg még nem érett egy kapcsolatra. Vagy csak össze van zavarodva és fogalma sincs mit akar, persze ez is lehet az első variáció következménye. Szerintem várj még vele, friss a dolog. Facebook meg nem jelent semmit, kérdezz erre rá élőben.
2013. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"igaz még csak 1,5 hónapja vagyunk együtt de lefeküdtünk"


Jáj de szíííp a szárelöm tirárárárá...


1,5 hónap az semmi, ha azok után már lefeküdtetek akkor értékrendetek amúgy sem túl magas szóval kétlem hogy megvielne bármelyiketeket is egy "szakítás" hiszen jöhet az újabb "partner"

2013. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tuti nem a fb-on kommunikálnék a barátnőmmel. Inkább élvezzétek egymást, és ne problémákat generáljatok.
2013. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő még elég éretlen egy komoly kapcsolatra,és maga sem tudja,mit akar.Ha együtt vagytok,vágyik a szeretetre,bújik,ha távol vagy,közömbösen áll hozzá.Talán jobb lenne kicsit hagyni,hogy rájöjjön,mit akar.Egyébként meg fel kéne nőnie érzelmileg,mert gyakorlatilag gyerek még.Nagyon nem várhatsz tőle többet,bocs.
2013. okt. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én nőként nem tudok neked erre pontos választ adni, h miért csinálja ezt, mert ha igazán szeretne akkor fb-on is szívecskéket küldözgetne meg matricákat, nem ilyeneket írna.

Mindenképp személyesen beszéld meg vele

2013. okt. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!