Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy haverom, aki bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy haverom, aki bejön nekem és én is neki (ezt biztos forrásokból tudom. :D), de van barátnője. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Elmondtam neki,hogy tetszik,azóta is jóban vagyunk szóval nem zavarja.De van barátnője.Elfelejtsem,vagy mit tegyek?

13/L


2013. okt. 24. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2013. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Csináld meg a leckét, készülj a következő dolgozatra, takarítsd ki a szobádat, és ha mindez megvan, irány az edzés.


4 év múlva visszatérünk a fiúzásra, oks?

2013. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. A gerinctelenségre nem mentség, hogy csak 13 éves vagy, elvégre aki fiúzáshoz elég idősnek érzi magát, az tudjon értelmesen gondolkodni...
2013. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog sokáig tartani a kapcsolat, mivel még elég fiatalok, de a szakítást mindenképp várd meg, ha tényleg ő kell.
2013. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most pontosan mit is akarsz? Mert, ha dobja a barátnőjét érted akkor elméletileg ezt veled is bármikor megteheti.

Szóval sehogyan sem tudnál belőle normálisan kijönni. Tartsd a 3 lépés távolságot, ennyi.

2013. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó tanács, hogy soha ne kapaszkodj a srácokba, mert akkor könnyű csajként fognak elkönyvelni.


Viszont ha mondjuk ez a srác beléd bolondulna, küzdene érted, akkor mondhatod neki, hogy ha szingli lenne, akkor szóba jöhetne nálad.

2013. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el! Minél jobban belezúgsz annál rosszabb lesz. És ne írja már mindenki ezt, hogy 13 évesen nem lehet szerelmes az ember, meg írja a házi feladatát...DE igenis lehet szerelmes. Felejtsd el! Ha a barátnőjével szakít miattad akkor az jó jel, de ha szakít vele, és még így sem akar Téged, felejtsd!
2013. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:D És amúgy,már kész a leckém,jó tanuló vagyok szóval...Na mindegy.:D És szerintem lehet 13 évesen "szerelmesnek" lenni,még ha nem is olyan komolyan,mint a "nagyok".:D
2013. okt. 24. 14:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon komolyan is szerelmes lehetsz ennyi idősen, sőt 20-on évesen, mikor ez már nem lesz újdonság, kevésbé lesz különleges élmény.
2013. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szedd el tőle. Ilyen korban úgyis ide oda dőlnek a fiúk.
2013. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!