Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom hétvégén eljön hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom hétvégén eljön hozzám pár órára, mivel készüljek, kedveskedjek neki? Fiúk, minek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés

Csak kb 3-4 órát marad, mert 'ennyit engedik :/'

Arra gondoltam,hogy most a szokásos filmezős-csókolózós programon kívül valami mást is csináljunk/csináljak neki, csak nem tudom mi legyen az?

Gondoltam arra is,hogy én főzök neki valami finomat, de azt tartogatni akartam akkorra,mikor az egy éves fordulónkat ünnepeljük,ami nemsokára lesz.

Várom az ötleteket, tanácsokat.

Ő 17 én meg leszek nemsokára.


2013. okt. 24. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.... Van akinek ilyenkor már belefér valami féle szexuális tevékenység :D van akinek nem.... Egy biztos, ha más nem, akkor vagy egy jő film, vagy egy kis zene közbeni ölelkezős smárolás mindig élvezetes.... Vagy ha jó idő van menjetek el sétálni.. :)
2013. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Süss neki valami finomat. Azzal nem kell megvárni az évfordulót.
2013. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Zene, az jo. Szorakozas. Tegyel fel egy zenet es re.deljetek kajat, kozben beszelgessetek
2013. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy szál pólóban és bugyiban várd. Nekem nagyon tetszene. :3
2013. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Igen, eddig zene volt,film szex..most valami másra gondoltam,hogy feldobjam az egészet. Mondjuk masszázs?:D

2013. okt. 24. 18:53
 6/9 Moszuke ***** válasza:
kaja és szex. ennél többet nem tud nyújtani senki egy fiúnak
2013. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kaja és sex kevés. kaja-sztriptíz-sex.
2013. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 viktor123456 ***** válasza:
Kiadós blowjob. :-)
2013. okt. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
valami sexshopos oltozek, halos fekete harisnya, ilyesmi... az sokat dob a hangulaton :)
2013. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!