Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan meg kénne köszöni ezt a "csodás ajándékot"?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapom.Sok szép ajándékot kaptam de az egyik nagyon megsértett. A barátom anyukájától egy beteg kiscicát kaptam.Szegényre rossz ránézni, annyira sajnálom.Elvittük délután állatorvoshoz anyuval és azt mondták, hogy vak és valami gond lehet a belső szerveivel.

Sose kaptam még ilyen szörnyű ajándékot. 3 év alatt először kaptam Tőle valamit, pedig én mindig próbáltam kedves, figyelmes lenni Vele és őszintén szólva nem ezt vártam volna el.Jobb lett volna ha annyit mond, hogy Boldog szülinapot vagy még annyit se.Főleg, hogy panelba lakunk.

De a legszebb az egészben, hogy küldött egy smst, hogy mégis mit képzelek én, hogy megse köszönöm azt, hogy gondolt rám és, hogy szeretné ha holnapig valamilyen formában megköszöném.

Hát,normális?


2013. okt. 24. 23:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?
2013. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tényleg van? :O Ezt tényleg borzalmas... Bár lehet, hogy úgy gondolta, annyira szereted az állatokat, hogy szívesen gondját viselnéd egy beteg cicának. Vagy ez baromi naiv hozzáállás ??
2013. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat, valószinű nem a legmegfelelőbb helyre írtam ki de nem tudtam dönteni, hogy hova való a téma.
2013. okt. 24. 23:29
 4/24 anonim ***** válasza:
16%
dobd ki a szemétbe!
2013. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt ki felejtettem, hogy asztmás vagyok és tudja, hogy allergiás vagyok a kutya-macska szőrre.Így nem hiszem, hogy a jó indulat vezérelte.
2013. okt. 24. 23:30
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
jaj, az exem anyja ugyanilyen volt. ez egy beteg ember, aki valsz féltékeny rád, mert elvetted a kicsi fiát, és úgy keseríti meg az életed, ahogy tudja. ne foglalkozz vele. az egészben a cicát sajnálom csak :(
2013. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ajándék macskának ne nézd a szemét! Lehet, hogy nem tudta, hogy olyen rossz állapotban van. Vagy csak talált egy cicát, és gondolta, hogy úgyis szülinapid van, akkor 2 jó dolog egyszerre! Bár azért talán ö is megnézethette volna.
2013. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

durva.. alapból állatot is elég kényes dolog ajándékozni, nem hogy beteget.

az előttem szóló, ahogy írta, ilyenek tudnak lenni az "anyósok". bolondok utálkozósak. nehéz helyzetbe hozott az biztos.

megköszönni valamit meg gesztus és nem kényszer.

én nem tűrném az biztos, persze nem tudom nálatok hogy mennek a dolgok

2013. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Én is sajnálom szegényt.:( Még kölyök cica.. ha nem lenne semmi baja akkor nem érdekelne az allergiám de így már elég durva.

(Most vettem észre a kérdésembe egy súlyos hibát, javítanék *kellene*.. sajnos már fáradt vagyok, tudom ez nem mentség.)

2013. okt. 24. 23:37
 10/24 anonim ***** válasza:

Nekem is ma van :)

Amúgy boldogat :)


Egyébként ez beteg egy dolog és szerintem direkt csinálta.

2013. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!