Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minimum mi szükséges ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimum mi szükséges ahhoz, hogy valakit megszeressünk?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy minimum ismerniük kell egymást, találkozniuk kell, beszélniük kell... Ha ez megvan, simán megszerethetünk valakit? Vagy azért ennél több kell?
2013. okt. 25. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisugárzás vagy egymást kiegészítő alapösztönök.
2013. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vonzalom az kell.Valami amitől nagyot dobban a szivünk.:)
2013. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És nagyon rövid ismeretség után is meg lehet szeretni valakit?
2013. okt. 25. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából egy pillanat is elég ...
2013. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok! ismerkedek facebookon egy iúval.. tervezgetjük a találkoztás, de szerintem már bele szerettem :/ egésznap beszélünk meg minden.. de kisugárzás,külső, belső fontos :)
2013. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kedvesség,törődés,vonzalom,szeretet
2013. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!