Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki megcsalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki megcsalta már a barátját/barátnőjét, nem mondta el neki, nagyon megbánta és nem csinált soha többet ilyet és azóta együtt vannak ugyanúgy?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem értem. Miért kell félremenni, ha úgyis megbánjátok? Azért az ember azt már a félrelépés előtt is tudja, hogy mennyire lelkis / nemlelkis ...
2013. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hirtelen felindultságból elköveti aztán bánja.

Lelkiismerettől, függően leküzdhető, vagy sem.

2013. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom.. Én is voltam már hirtelen felindulva, nem hirtelen fellángolás is volt, és olyan is, ami több évig tartott. Mégsem csaltam meg soha senkit. De az is lehet, hogy én jöttem másik bolygóról :S
2013. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is olyan vagyok, aki soha nem tudna megcsalni senkit.. Mégis megtörtént és saját magamat se értem miért..
2013. okt. 25. 11:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen szánalmas. Ha arra volt esze/bátorsága hogy félrelépjen, ahhoz is legyen, hogy beismerje. Ha én ilyet tennék (amit soha nem fogok, mert gusztustalan) inkább élnék "tiszta" lelkiismerettel, pár nélkül (hiába szeretem, megérteném ha elhagyna), mint egy gerinctelen féreg módjára.
2013. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer csaltam meg valakit, de őt nem szerettem és nem is érdekelt, így az eset után dobtam. Nem mondtam meg neki miért, így erről nem is tud, és sose derült ki. Ha nem olyan emberrel léptél félre, aki szétkürtöli, és a géped meg telefonod sincs tele a bizonyítékokkal, akkor magától nem fog rájönni, ha nem viselkedsz furán.
2013. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noydra ***** válasza:
100%

"Én olyan vagyok, aki sosem tudna senkit megcsalni... még is megtörtént"


Ja, aha... Ugyanolyan hűtlen féreg leszel, mint akik szétcsalják a párjukat, ha nem mondod el. Nemtől függetlenül.

2013. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én utálom az agy nem használatot(mert az azért van, hogy használjuk), és nem is tűröm el magam környezetében ezt, ha nem muszáj. Buta barátnőm így pl. nem is lehetne soha. Az ilyesmi pedig csak ezen múlik. Azon a címen van ehhez jogom, hogy ha én erőfeszítést teszek egy lányért, akkor én is várhatok el egy ilyen minimálisat.
2013. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os! Velem pont ezt tették, megcsalás miatt szó nélkül kidobtak, pedig boldogok voltunk. Csak hát a másik félnek ez megszokott dolog volt, hogy minden barátnője mellett ezt csinálta, de nem akart tovább bántani. Na, ebből a mondatából jöttem rá, hogy megcsalt. És ahogyan vissza pörgettem az időt mik történtek,pl. csillámpor az arcán, ami nem rólam került rá, vagy hiányzó gumi óvszer, stb... Szóval hiába csináljátok titokban, lesz vmi lebuktató dolog, ja és az a bizonyos megérzés...
2013. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 a volt nőm nem buta, mégis megcsalt :D és mellesleg ő is mindig azt mondogatta, hogy "jaj én nem lennék képes megcsalni téged" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!