Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A barátnőm és én 2,5 éve vagyunk együtt. Szeretjük egymást, de mostanában olyan fura, mert minden kis apróságon felkapja a vizet és mikor meg akarom csókolni, ő elfordítja a fejét, amikor megkérdezem, hogy mi van azt mondja, hogy csak hülyéskedik. Lehet, hogy ő már unalmasnak talál engem? Mivel lehetne felpezsdíteni a kapcsolatunkat? 22/f
2009. nov. 13. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Nos, mi ez, ha nem a szerelem /szerelmes viselkedése/ ellentéte, ahol: mindent elvisel az imádott hülyeségeiből, mert "ő" csinálja (mindenki más idióta lenne), meg se várja, hogy a másik csókolja, stb.

Én nem keresném többet a helyedben. Ha végül megkeresne (nem vennék rá mérget a helyedben), akkor elmondanám: úgy láttam a viselkedésedből, hogy nem élvezed a társaságom, sőt, mintha kicsit szívesebben lettél volna inkább máshol, ezért inkább szabadon engedtelek: azt akarom, aki velem van, az örömében legyen, ne sajnálatból.

2009. nov. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
szerintem valami bántja veled kapcsolatba csak nem meri elmondani..hogy nehogy megsértsen..vagy mit tom ..szájszag?:D ilyenek is lehetnek..de persze az is lehet h már megunt, de ha rákérdezel akkor ejsze elmondja!
2009. nov. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valaki udvarolgat neki...

És most próbál benned hibát találni amiért simán okot találhatna, hogy megcsaljon téged...

Akkor szokták a nők úgy érezni, hogy semmibe vesszük őket amikor egy másik pasi a háttérben hülyíti...

Vidd el táncolni, szórakozni, lepd meg apró kis ajándékokkal, hogy érezze fontos vagy neki.

Fontosabb, mint a másiknak! Ne hozd szóba egyenlőre, hogy sejtésed szerint valaki udvarolgat neki...Úgyis letagadja és még szemét is leszel amiért egyáltalán feltételezed róla ezt...

Néha csak úgy spontán tűzd neki oda, hogy nagyon szereted és imádod, Ő neked a legfontosabb a világon. Akkor úgyis előhozakodik valamivel ami nem tetszik neki benned...

És akkor védd magad!

2009. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat!
2009. nov. 13. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, valami pali már tuti rámászott...
2009. nov. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha nem akkor mitől lehet?
2009. nov. 13. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet már elfáradt részéről a dolog,de én még mindig azon agyalnák h nem e más pasi van a dologban...

Hidd el nem Te lenél az első, velem is hasonló volt, meg aztán haverom dettó ezzel jött,mondtam neki is h nyissa ki jobban a szemét, és hát igazam volt sajnos:S

2009. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!