Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan lánnyal, aki depressziós, lusta, motiválatlan?

Figyelt kérdés
A depresszión nem azt kell érteni, hogy néha szomorú, hanem rendesen, pszichológus állapította meg.
2013. okt. 25. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ha tudnék rajta segíteni, akkor igen
2013. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha pasi lennék akkor igen, és kiemelné és felráznám ebből a helyzetből.
2013. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves a csaj?
2013. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És a pszichológus kezeli is, vagy csak megállapította?


Én voltam depressziós... hát elég kapcsolatromboló! Nem érdemes ilyenkor kapcsolatba kezdeni, előbb tegye magát rendbe az illető (pár hónap terápia rengeteget segít!) és utána már érdemes kapcsolatba kezdeni. Ellenkező esetben az egyébként jónak induló kapcsolatot is tönkrevágja (tapasztalat).

2013. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az tőle függ. Ha látom rajta, hogy le akarja küzdeni, akkor esetleg. Ha lehet rajta segíteni. De azon a típuson, aki csak magát sajnálja és nem akar talpra állni és a gyógyszereitől várja a csodát, arra még az orvosok is menthetetlenként utalnak. Sajnos ilyen menthetetlen személy van a családomban is és nem akarnék küzdeni még egy ilyen személlyel. :\
2013. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Én nem leszek álszent, én kapcsolatba biztos nem kezdenék olyannal akinek nincs életkedve, nem tud lelkesedni. (hisz egy kapcsolat elején ezek fontos tulajdonságok) Az ilyennek előbb magát kell összekaparnia, és egy segítő ugyan jó, de egy kapcsolat nem mindig használ. (sokszor a depressziós érzelmi támasznak használja a másikat ahelyett, hogy megtanulná egyedül megoldani a gondjait. Könnyen érzelmileg függővé válik a másiktól, így ha a kapcsolat befuccsol visszakerül ugyanabba a depressziós állapotba...szerintem ez veszélyes)


Ha a kapcsolatunk alatt válna párom depresszióssá az más helyzet, mert akkor nyilván segíteni fogok neki...

2013. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!