Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy a 17 éves fiúk a párkapcsolatba már rendszeresen szexelni akarnak. Bár nekem nincs barátnőm, de ha lenne, akkor se akarnék vele lefeküdni azonnal, mert szerintem nem normális az, hogy 15-16 évesen elveszítsék a lányok a szüzességüket, ráér az 18-20 évesen vagy házasságkor. Már csak azért se akarnék mondjuk 1 év stabil kapcsolatnál hamarabb lefeküdni vele, mert csak akkor ismernénk egymást annyira, hogy esetleg ne legyen kellemetlen a dolog. Addig is megoldanám a problémát önkielégítéssel.

Normális vagyok, vagy nagyon beteges a gondolkodásmódom? :S

17F


2013. okt. 26. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
óóó, dehogynem akarnál:D
2013. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

most megtapsoljunk vagy mi legyen?

különben ha nem volt még csajod akkor honnan tudod, hogy mi lenne?

2013. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Respect! Bárcsak mindenki így gondolkodna ahogyan Te!
2013. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

de mi a jó abban, ha nem szexelsz? most őszintén.. jobb lesz neked, vagy nekik attól? nem.. és ha 15-16 éves, de párkapcsolatban veszti el, VÉDEKEZÉSSEL, akkor abban az égvilágon semmi baj nincs..


ja, én 18 voltam, szóval nem mondhatjátok h pártolok bárkit is vagy hasonló.....

2013. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
en is igy gondolom ..17/f :D
2013. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nagy szavak... :)

Elméletben a fotelban ülve könnyű is azt mondani, hogy á, én soha, majd házasságkor de amikor egy lengéden öltözött lány hozzád bújna és magához húzna akkor egyből változna az álláspontod.

2013. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem nekem nagyon tetszik rendes srác lehetsz h igy gondolod meg minden de szerintem a lány nem bírná vagy is én nem bírnám addig pedig szűz vagyok :P mondjuk én nagyon perverz vagyok :D 17/L
2013. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Van külső motiváció is, mégpedig az, hogy véletlenül sem akarnám, hogy a lány családjában kiderüljön, s így eltiltásra kerülnénk egymástól és titokban kelljen találkoznunk...
2013. okt. 26. 20:54
 9/14 anonim ***** válasza:
ki tiltaná el és miért?
2013. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kitudódott szex után, úgy, hogy a lány mondjuk 15 éves? Szülei?
2013. okt. 27. 08:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!