Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok tanacsokat adni mikor lesz jobb szakitas utan? :/

Figyelt kérdés

Nagyon faj es nagyon hianyzik de erzem hogy jol dontottem hiszen a bizalom nem volt mar meg es azt se ereztem h szeretne(ami be is bizonyosodott mert szerintem orult is h mrgszabadult tolem na m1)

Meg friss egy hetes a dolog, de ugy erzem egyre rosszabb :(

Mit lehet tenni ilyenkor? 3,5evea kapcsolay volt

19L


2013. okt. 27. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos egy kapcsolat lezárását meg kell gyászolni, nem lehet megúszni a fájdalmat. Át kell menned a gyász szakaszain, hogy el tudd engedni és új kapcsolatot kezdhess.
2013. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudd, hogy nem vagy egyedül! Én is éppen ezzel küzdük. Idővel jobb lesz, csak ki kell várni. Tereld el a figyelmedet, ismerkedj járj társaságba hátha könnyebb lesz elfelejteni. Kitartást! :(
2013. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 3 hónapja lett vége egy 1 éves kapcsolatomnak, én is jobbnak láttam, ha vége lesz, de iszonyatosan szenvedek még most is. Sokat gondolok rá, néha nagyon tud hiányozni, sokszor sírok miatta. Még mindig szeretem, valószínűleg ez soha nem fog elmúlni bennem. Idővel valamennyire tényleg jobb lesz, de szerintem túltenni soha nem tudja magát az ember a volt párján (ha igazán szerette), inkább csak megtanul élni a hiányával! Ha gondolod írj nyugodtan privit, hátha megkönnyebbül a lelked:)


19/L

2013. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy 2,5 éves kapcsolatnak vetettem véget. Voltak gondok köztünk, többször felmerült, hogy legyen vége. De aztán 1-2 nap se telt el és újra hívtam, találkoztunk.. kezdődött elölről minden. A srác végig azt mondta, ha egyszer azt mondom neki, hogy vége, ne jöjjön többet, akkor békén hagy.. Augusztusban szakítottam, a mai napig követ, a házunk előtt járkál, már nem tudom mit tegyek.

A lényeg, hogy az első 1-2 hét nekem is nagyon rossz volt, folyton rá gondoltam, sírdogáltam. De mindig eszembe jutott, hogy miért szakítottam, és akkor megnyugodtam, hogy igen, jól döntöttem. Most már csak néha jut eszembe, még nem léptem tovább 100%-osan, de mindent megteszek, hogy sikerüljön. Próbálom lekötni magam, hogy a nap 24 órájában legyen program, új ismeretségek, barátságok, sport, tanulás, munka...

Kitartást neked is! :)

20/L

2013. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!