Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb fiú barátomba vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb fiú barátomba vagyok szerelmes! 1 éve ismerjük egymást. Elmondjam neki hogy szerelmes vagyok belé, és szeretem? Vagy ne? 15/L

Figyelt kérdés

Minden nap puszi meg ölelés amikor látjuk egymást!

Múltkor feküdt tesin a padon én "meglöktem".... szokásos lányos dolog...

aztán mentem tovább... de megfogtam a lábam és visszahúzott magára

feküdt én meg adtam neki puszit és mondta hogy imád.:)

aztán este is rámírt... nyíltan beszélgettünk és kiderült hogy igazából a mostani barátnőjét nem is szereti.


2013. okt. 27. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztosan vonzódik irántad :)
2013. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha van elég vér a pucádba :D mondd el neki!
2013. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

El is mondanám meg nem is!

Nem szeretném elveszíteni:)

2013. okt. 27. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem unalmadban szerettél bele...a srácról megvan a véleményem az alapján amennyire a barátnőjét becsüli
2013. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, akkor NE. Ha tényleg veled akar lenni, szakítani fog vele és veled lesz majd. De ha nem, akkor... lehet, h csak talonban tart, ez a "nem is szeretem a barátnőmet, majd szakítok vele" ez eléggé talonban tartós duma. várd meg sztem amíg lép. legalábbis ameddig nem szakít a csajával és nem akar a barátod lenni, addig ne igyál előre a medve bőrére.
2013. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amíg van barátnője semmiféleképpen nem !!

Szeretem!De senki kapcsolatát nem rontanám el

de úgy néz ki hogy hamar vége lesz...

2013. okt. 27. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy ideig együtt lesztek, aztán szakítotok.

Te összejössz a barátod legjobb haverjával, majd vele is szakítasz...


sodródsz egyik pasitól a másikig, majd évek múlva végleg összejössz a barátod legjobb haverjával, ahogy Joey és Pacey:)


miért van az, hogy nem lehet pasi és nő közt barátság, mert az egyik mindig elrontja azzal, hogy többet akar?

2013. okt. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. okt. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!