Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van két srác aki bejön nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két srác aki bejön nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam és azt mondják, hogy neki is bejövök, a másik meg 1 évvel idősebb nálam, de nem hiszem, hogy tetszek neki.
2013. okt. 28. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jöjj össze velem.
2013. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2v1be nyomassad velük :D
2013. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sziámi ikrek?Vagy csak azért írtad egyes számban, mert hülye vagy?
2013. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne mi döntsük már el... Tégy amit akarsz.
2013. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 Te mekkora idióta vagy.. -.-'

Előbb olvass utána szólj be másoknak..

"Az egyik osztálytársam"

"a másik meg 1 évvel idősebb nálam,"

Oké a kérdés és a magyarázat nem passzol de akkor sem kellene beszólogatni másoknak -.-'

2013. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Találkozgass mindkettővel, és dönts.
2013. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


U.i.: #3 Légyszi tanulj meg olvasni és utána kötözködj!

#4 Ha nem érdekel a problémám minek válaszolsz?

2013. okt. 28. 15:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annál lehet esélyed, amelyiknek Te is bejössz. Amúgy meg Te tudod melyik tetszik jobban. :-)
2013. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tisztázd hogy neked ki jobb és nyilván azt válaszd.. Gondold végig melyiket kedveled jobban stb. (Megjegyezném hogy osztálytárssal nem épp a legjobb döntés a kapcsolat de te döntésed! Nem akarlak befolyásolni..)
2013. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nézz magadba, hogy melyiket szereted jobban, melyikkel lenne jobb, ha járnátok, milyen lenne vele járni, mennyire szeretne és mennyire lenne hűséges, stb.

Amúgy gyorsan dönts, míg tetszel az egyiknek. Én már annyi ilyen lehetőséget elszalasztottam, hogy volt egy akinek bejövök és én is bejöttem neki és volt egy akit csak nekem jött be, én nem neki és én az utóbbit választottam de már nem egyszer megbántam. :)

2013. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!