Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam vagy ne? :D

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Évfolyam társam, és eddig nem tetszett, de amióta kell járjunk kátéra, és vele eggyütt templomba.. azóta nagyon beleestem..és azóta köszönünk egymásnak.. meg nemistudom..és olyan dolgok történtek..hogy nem tudom hogy tetszek-e neki..? Csak az a baj hogy eddig ahány barátnöje volt egyiket sem szerette.. szerintetek megpróbáljam..?:D
2013. okt. 28. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáld...nem fogsz belehalni
2013. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó..de ha engem se fog.. akkor hiába próbálnám meg...
2013. okt. 28. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
0st0ba vagy ha megpróbálod.
2013. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet, de ha szeretem..vagyis hát úgy érzem.., amikor csak látom érzem hogy bármit meg tudnék tenni érte..akkor mit csináljaak?
2013. okt. 28. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!